W ostatnim czasie obserwujemy dość radykalne zmiany w uczesaniu Justyny Steczkowskiej. Piosenkarka, która przez wiele lat była wierna długim ciemnym włosom, od kilku miesięcy namiętnie eksperymentuje z fryzurami.

Zaczęło się od mocnego skrócenia włosów i ich lekkiego zakręcenia. W tej fryzurze gwiazda wyglądało świeżo i młodzieńczo. Naszym zdaniem ten styl odpowiadał jej filigranowej figurze i ostrym rysom twarzy.

Potem włosy rosły i zaczęły się robić coraz jaśniejsze. Zmiany nie były drastyczne. Steczkowska pozwalała sobie na delikatną zmianę koloru. Aż do ostatniego czasu, kiedy to zrobiła zdecydowany krok naprzód i mocno rozjaśniła kolor. Nie jest to może jasny blond, ale jego odcień na tyle jasny, by przestać mówić o Steczkowskiej, jako o brunetce.

Podczas ostatniego występu przed kamerami show Gwiazdy tańczą na lodzie piosenkarka pokazała się w jeszcze innej wersji – tym razem z grzywką. Mamy wrażenie że to chwilowa zmiana, ale kto wie…

Jak się Wam podobają eksperymenty Justyny Steczkowskiej prowadzone na jej włosach? Czy kolejne kroki dobrze służą wizerunkowi gwiazdy?

Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska