Do najważniejszego corocznego wydarzenia branży modowej zostały już tylko godzimy. Mowa oczywiście o MET Gali 2016! Już niebawem na czerwonym dywanie przed Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku zaczną gromadzić się zaproszone na wielki baz sławy, celebrytki i modelki. Tego wieczora uwaga mediów skieruje się nie tylko w stronę nowej wystawy, ale i wspaniałych kreacji gwiazd, które jak co roku dopasowane zostaną do tematyki gali.

ZOBACZ TEŻ: Wypięte pupy i prześwity na MET GALA 2015

Przypomnijmy, że w zeszłym roku motywem przewodnim stała się tematyka związana z orientalnymi akcentami. Wszystko za sprawą tematu – China: Through the Looking Glass.

Oczywiście, znalazł on także odzwierciedlenie w stylizacjach gwiazd na czerwonym dywanie. Królowały tu niepodzielnie Rihanna, Sarah Jessica Parker, a także Lady Gaga.

ZOBACZ TEŻ: Kreacja Rihanny hitem memów po gali MET 2015

W tym roku na motyw przewodni wytypowane zostały technologiczne akcenty pod hasłem Manus x Machina: Fashion in an Age of Technology.

Jeszcze tylko kilka godzin i przekonamy się, jak prezentuje się ich przełożenie na kreacje gwiazd, w których pojawią się wieczorem na czerwonym dywanie.

MET Gala 2016 już dziś!

Lady Gaga na Gali MET 2015

MET Gala 2016 już dziś!

Sarah Jessica Parker na Gali MET 2015

MET Gala 2016 już dziś!

Rihanan na Gali MET 2015