Poniedziałkowy atak w Las Vegas był szokujący nie tylko dla Stanów Zjednoczonych, ale i całego świata. Uzbrojony sprawca zaatakował ludzi, którzy przybyli na koncert muzyki country. To jeden z najtragiczniejszych dni w historii Stanów Zjednoczonych…

Niestety z dnia na dzień pojawiają się nowe doniesienia, a liczba ofiar tragicznie się powiększa. Swoje wsparcie okazały gwiazdy z całego świata, a wśród nich między innymi Rihanna, Beyonce oraz Mariah Carey. W Białym Domu para prezydencka uczciła pamięć ofiar minutą ciszy.

Dwa dni po ataku, 4 października Melania Trump towarzyszyła prezydentowi, odwiedzając ofiary tej straszliwej strzelaniny. Wyjeżdżając z Białego Domu, Melania miała na sobie klasyczny czarny płaszcz Dolce&Gabbana. Po jego zdjęciu przed naszymi oczami ukazała się reszta stylizacji.

Odsłoniła między innymi czarną bluzkę z rękawami trzy czwarte oraz czarną, ołówkową spódnicę midi. Te dwa elementy rozdzieliła paskiem w talii, który podkreślił jej sylwetkę. Całość stylizacji wykończyła czarnymi szpilkami i parą dużych okularów przeciwsłonecznych.

ZOBACZ TEŻ: OJ, DAWNO NIKT TAK OSTRO NIE KRYTYKOWAŁ MELANII TRUMP ZA STRÓJ… PRZESADZIŁA!

Myślicie, że to stylizacja dobrze dobrana do sytuacji?

Melania Trump odwiedza ofiary ataku w Las Vegas w tej stylizacji

Melania Trump odwiedza ofiary ataku w Las Vegas w tej stylizacji

#flotus #melaniatrump #trump #firstlady ❤️

Post udostępniony przez Being Trump (@trump_style)