Meghan Markle nie można odmówić świetnego gustu. Od trafnego wyboru ról, męża czy ubrań i dodatków. Jej makijaż zawsze jest delikatny i subtelny, a kreacje zdają się podkreślać jedynie jej atuty. Tak samo było tym razem, gdy księżna Sussex pojawiła się na otwarciu wystawy w Royal Academy of Arts w Londynie.

ZOBACZ TEŻ: ULUBIONA MARKA MEGHAN MARKLE OD WRZEŚNIA W SEPHORZE!

Meghan pojawiła się na gali sama, bez towarzystwa męża, księcia Harry’ego. Za to wyglądała obłędnie w eleganckiej, czarnej sukni od Givenchy. Efektowna kreacja sięgała księżnej za kolano, a subtelności dodawało jej rozcięcie na środku oraz ozdobny pasek. Długie rękawy i łączone materiały nadały jej tylko większego powabu i stylu. Jej cena to 10 tysięcy złotych.

Kreację księżna uzupełniła czarnymi szpilkami od Aquazzura, kryształowymi kolczykami i małą czarną kopertówką ze złotą sprzączką.

ZOBACZ TEŻ: Meghan Markle przypadkiem publicznie nazwała Harry’ego czułym zdrobnieniem i… bardzo się zawstydziła!

To pierwsze oficjalne wyjście księżnej Meghan bez męża. Media rozpisują się o tym, że pierwsze, samodzielne i oficjalne wyjście księżna Kate odbyła dopiero 6 miesięcy po ślubie. Tymczasem księżna Sussex pobiła ten rekord, wychodząc bez męża 2 miesiące wcześniej niż księżna Kate.

Jak Wam się podoba kreacja i dodatki księżnej? Lubicie jej styl?

Meghan Markle w pięknej kreacji od Givenchy
Meghan Markle w pięknej kreacji od Givenchy
Meghan Markle w pięknej kreacji od Givenchy
Meghan Markle w pięknej kreacji od Givenchy