Odkąd świat dowiedział się o szczęśliwej nowinie prosto z Pałacu Buckingham wszyscy skupili się na Meghan Markle i książe Harrym. Przyszli rodzice wyglądają rewelacyjnie, a potwierdzeniem tych wiadomości są najnowsze zdjęcia.

ZOBACZ TEŻ: MASECZKA MEGHAN MARKLE, KTÓRĄ MOŻESZ ZROBIĆ SAMODZIELNIE WE WŁASNEJ KUCHNI

Młodzi małżonkowie pojawili się właśnie w Birkenhead, a cała uwaga mediów była skierowana na księżną Sussex i jej ciążowy brzuszek, który w ostatnim czasie coraz szybciej się powiększa.

Księżna ujawniła, że jest w szóstym miesiącu ciąży, a dziecko przyjdzie na świat dopiero w kwietniu, ale w obcisłej fioletowej sukience wyraźnie widać zaokrąglony brzuszek.

Musimy przyznać, że Meghan Markle w czerwonym płaszczu i eleganckiej dopasowanej sukience prezentuje się naprawdę rewelacyjnie! Jej figura prawie w ogóle się nie zmieniła – widać, że księżna jest w świetnej formie.

ZOBACZ TEŻ: WIEMY JAKI MAKIJAŻ BĘDZIE KRÓLOWAŁ W TYM SEZONIE ŚLUBNYM!

Co Wy na to?

Meghan Markle w fioletowej sukni pokazuje ciążowy brzuszek. Jest coraz większy rnrnMeghan Markle w fioletowej sukni pokazuje ciążowy brzuszek. Jest coraz większy rnrnMeghan Markle w fioletowej sukni pokazuje ciążowy brzuszek. Jest coraz większy rn