Kolejne państwa wprowadzają zakaz produkowania kosmetyków z brokatem i mikroperełkami. Co na to styliści? Proponują kolejne stylizacje z uwzględnieniem brokatu. Dlaczego? Na rynku istnieją produkty, w których skład wchodzi brokat, jednakże jest on biodegradowalny i przyjazny dla środowiska.

Film, który zaraz zobaczysz, obejrzało ponad 60 tysięcy osób. Fryzjerka Danielle Wade zaproponowała swojej klientce błyszczącą stylizację włosów. To nie koloryzacja, a proces stylizacji za pomocą techniki barwienia włosów podobny do balayage. Jego nazwa to glitterage.

Możesz użyć tej samej techniki na całej objętości włosów lub dodać kilka akcentów, które są szybkim i łatwym dodatkiem do koloryzacji. Technika glitterage nada Twoim włosom blasku i sprężystości. Najważniejszym elementem jest brokatowy żel Major Moon Shine. Efekty są olśniewające! Fanki Danielle są zachwycone. W komentarzach popłynęły wyłącznie pozytywne opinie.

Niesamowite widoki! Rewelacyjna praca!

style="overflow:hidden;">

Mam obsesję na punkcie tego filmu

style="overflow:hidden;">

To nie jest zwykła stylizacja! To olśniewająca stylizacja

style="overflow:hidden;">

Żel z dodatkiem brokatu poprawia i utrwala kolor włosów. Niezależnie od tego, na jaką metamorfozę się zdecydujesz, możesz użyć żelu. Brokat znika po kilku umyciach. Na wiele dni zachowa się najprawdopodobniej w Twoim łóżku, samochodzie i wszędzie gdzie postawisz swoje następne kroki!

Chciałabyś taki?

🔮🦄 GLITTERAGE 🦄🔮 ~~Making the world sPaRKLe one unicorn at a time~~ . -#colortrak glitter brushes are everything!!! Loved using my #colortraktools to create this MAGIC!! Thanks @colortrak for making such amazing tools 💖 #colortrakcrew #colortrakfam #glitterage #samvillatextureiron #majormoonshine #glitterhair #hairtrend #hairfashion #hairoftheday #hairoftheweek #hairporn #beautifulhair #igvideo #hairofinstagram #insiderbeauty #buzzfeed #hairtrends #videogram #videooftheday #beautyvideo #StyleArtists #videofashions #stylevideos #HairMastery #instavid #hairtutorials #modernsalon @majormoonshine @majormoonn @kkristinicole *i do not own the rights to this music but I absolutely love this song!*

Post udostępniony przez Denver ❤️Balayage ❤️Extensions (@daniellewadehair)

Masz za nic zakazy naukowców?! Brokatowy żel do włosów to coś dla Ciebie!

Masz za nic zakazy naukowców?! Brokatowy żel do włosów to coś dla Ciebie!