Prawdziwa przygoda zaczyna się, gdy coś pójdzie nie tak. Wtedy niezbędne okazuje się niezawodne wsparcie. Właśnie dlatego Vans opracował nowy model UltraRange EXO – butów, które nie tylko wytrzymają podróż, ale zapewnią też wygodę w najbardziej wymagających sytuacjach. Ta najnowsza, całkowicie ulepszona wersja modelu Vans UltraRange, zapewnia długotrwały komfort, doskonałą przyczepność i większą trwałość.

Aby uwiecznić najnowszą kolekcję, fotograf Matthew Correia towarzyszył kreatywnym twórcom – artyście Johnowi Zabawie, muzykowi Lee-Ann Currenowi, artyście Upendo oraz fotografce Jennifer Bin. Wspólnie przemierzali ulice Lizbony i Dżakarty, utrwalając w kadrze nieoczekiwane momenty.

Jeden mały szczegół, który sprawia, że buty wyglądają stylowo

W tym sezonie oddychająca cholewka została rozłożona na części pierwsze i udoskonalona formowanym zapiętkiem, który zapobiega ślizganiu się pięty. Podeszwa środkowa została zgrzana z podeszwą zewnętrzną, której bieżnik przypomina wnętrze gofrownicy. Dodatkowo krawędź podeszwy została pokryta gumą na całej długości – to wszystko gwarantuje lepszą trakcję, zwiększoną przyczepność i wytrzymałość przy jednoczesnym zachowaniu lekkości i wszechstronności butów.

Zupełnie nowy szkielet EXO zapewnia wsparcie od palców aż po ścianki boczne, a odpowiednio rozmieszczone oczka do wiązania buta zapobiegają przesuwaniu się pięty. Z kolei język został wyposażony w oddychające wstawki, które zapewniają przewiewność. Całkowicie nowe buty UltraRange EXO zapewniają doskonałą przyczepność, całodzienny komfort i trwałość. To najlepszy model dla osób w nieustannym ruchu.

Trudno o coś bardziej klasycznego. Vans z nową kolekcją Mismatch Era składa hołd początkom marki