Maseczki ochronne stały się jednym z elementów naszych codziennych stylizacji. Biorąc pod uwagę aktualne obostrzenia oraz obowiązujące zalecenia, musimy zasłaniać nasze usta oraz nos w przestrzeni publicznej. Sprawia to, że niemalże wszędzie musimy pojawiać się w maseczkach. Nic zatem dziwnego, że jedna z popularnych sieciówek postanowiła do swojej oferty wprowadzić właśnie maseczki. Znamy ich cenę i wiemy, jakie są modele.

Promienna skóra nawet w pochmurne dni. Tak działa maseczka z fig. Efekt wypoczętej i w pełni wygładzonej cery gwarantowany

Maseczka ochronna

Maseczki ochronne stały się symbolem 2020 roku. Chociaż podczas letnich miesięcy mogliśmy się cieszyć zelżeniem obostrzeń, to ostatnie tygodnie pokazały nam, że sytuacja ulega znacznemu pogorszeniu. Biorąc to pod uwagę, zdecydowano, że powinniśmy wrócić do zasłaniania ust oraz nosa w przestrzeni publicznej. Ma nas to uchronić przed drastycznym wzrastaniem liczby zachorowań. Hiszpańska sieciówka Mango postanowiła w swojej kolekcji zawrzeć modne modele, które będą wyglądać niezwykle stylowo.

Wypryski od maseczki. Hailey Bieber zdradza, jak uchroniła się od problemu maskne

Maseczki ochronne z Mango

W ofercie Mango pojawiły się wyjątkowe maseczki. Wybór kolorów i wzorów jest bardzo duży i dzięki temu można dopasować ją do całej stylizacji. W ofercie są maseczki gładkie oraz w różne desenie, takie jak panterka lub kwiaty. Każda z nich ma wytłoczone logo sieciówki Mango. Maseczki można kupić stacjonarnie i w sklepie internetowym. Niektóre z nich dostępne są jako dwupak, a inne pojedynczo. Cena kompletu lub pojedynczej sztuki to 49,99 zł. Co ciekawe, marka podaje, że każda maseczka ochronna posiada normę CWA 17553:2020, która zatwierdzona jest przez AITEX. Atestowane maseczki są bezpieczne w użyciu oraz skutecznie nas chronią. Na sklepie internetowym znajdziecie je w specjalnej kategorii „maseczki”. Poniżej prezentujemy Wam niektóre z modeli. Jak Wam się podobają?

Maseczki ochronne źródło: shop.mango.com