Nie da się ukryć, że Natalia Siwiec ma zawsze świetnie zrobione rzęsy. Już od dłuższego czasu widzimy u niej wielką poprawę jeśli chodzi o zagęszczenie i wydłużenie rzęs. I chociaż w przeszłości zdarzały jej się wpadki w tym temacie, teraz Natalia stawia na pewnik i zawsze ma świetne zrobione rzęsy. Przepis jest prosty!

ZOBACZ TEŻ: NATALIA SIWIEC PRZEDŁUŻA WŁOSY I ZMIENIA ICH KOLOR. INTERNAUTKI SĄ ZAŁAMANE

Natalia w temacie rzęs zaufała… własnej siostrze. Malwina Siwiec jest oficjalnym szkoleniowcem Posh Lashes. Produktami od tej marki siostra celebrytki przedłuża i zagęszcza rzęsy swoim klientkom, w tym również własnej siostrze.

Jak zdradza instagram Malwiny, Natalia stawia na mocno podkręcone, syntetyczne rzęsy wykonane z włókna poliestrowego. Długość jest dobrana idealnie pod jej oczy i długość brwi, tak, aby nie tworzyć sztucznego i przerysowanego efektu.

Powiedziałabyś, że Natalia ma zagęszczone rzęsy metodą 3d i 5d? Jest to zrobione tak dobrze, że zupełnie nie widać przesady w tym, co nosi na oczach celebrytka. Podobno jej rzęsy trzymają się tak dobrze, że uzupełnia je spokojnie co 3-4 tygodnie, bez większych strat w naturalnych rzęsach.

ZOBACZ TEŻ: NATALIA SIWIEC PRZEFARBOWAŁA WŁOSY. W BLONDZIE PREZENTUJE SIĘ KORZYSTNIEJ?

Salon Malwiny Siwiec znajduje się w Wałbrzychu. Prowadzone są tam również szkolenia, zarówno z przedłużania i uzupełniania syntetycznych rzęs, jak i profesjonalnego makijażu.

Wybierzecie się tam specjalnie po rzęsy a’la Natalia?