Gwiazdą marcowego wydania magazynu Interview jest Mary-Kate Olsen.

W wywiadzie aktorka opowiada o tym, jak kształtował się jej styl: – „Zaczęłam przeglądać kolorowe magazyny dopiero kilka lat temu. Tak naprawdę to nic nie widziałam o modzie. Kiedy byłam młodsza, zakładałam to, co na mnie pasowało. Gdy jako 13-latki miałyśmy pokazać się publicznie, ubierano nas w takie same sukienki, jedynie ich kolor był inny. Zakupy zaczęłam robić sama dopiero w wieku 16 lub 17 lat, kiedy mogłam prowadzić samochód”.

Mary-Kate widzi wyraźną różnicę pomiędzy stylem jej i siostry. Odkąd pamięta podobały im się zupełnie inne ubrania. Ashley lubi workowate ciuchy, za duże buty i kwiatowe wzory. A ulubioną rzeczą Mary-Kate były białe legginsy, ma też wielką słabość do ubrań w lamparcie cętki.

Natomiast pierwszą oficjalną galą, na którą stroje wybrały sobie same, była premiera Aniołków Charliego: Zawrotna Szybkość w 2003 roku.

Sesja zdjęciowa do wywiadu została zrobiona przez Craiga McDeana, a Mary-Kate ma na sobie stroje z kolekcji Balenciagi, Calvina Kleina i Karla Templera.

Jak Wam się podoba eteryczna Mary-Kate w obiektywie McDeana?

 Mary-Kate Olsen dla Interview

 Mary-Kate Olsen dla Interview

 Mary-Kate Olsen dla Interview

 
Kulisy sesji zdjęciowej Mary-Kate dla Interview