Grono młodych mam ciągle się powiększa! W ostatnich miesiącach ma miejsce prawdziwy baby boom, urodziły m.in. Anna Lewandowska, Maja Bohosiewicz i Natalia Siwiec. Okazuje się, że to nie koniec! W sieci pojawiła się informacja, że dziecko na świecie przywitała również Marta Żmuda-Trzebiatowska!

ZOBACZ: JEST! MARTA ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA POKAZAŁA CIĄŻOWY BRZUSZEK!

Aktorka niespecjalnie afiszowała się z ciążowym brzuszkiem. Z drugiej strony należy do grona szczęściar, po których bardzo długo nie było widać żadnych oznak ciąży. Na czerwonym dywanie mogłyśmy podziwiać tylko jedną ciążową stylizację.

Informację o porodzie zdradziła menadżerka aktorki, Gabriela Piekarniak, która zdradziła, że młoda mama i bobas czują się bardzo dobrze.

Marta wrzuciła na swój Instagramowy profil zdjęcie różowej hortensji, zastanawiamy się tylko, czy kolor kwiatu nie zdradza płci dziecka. Czyżby była to dziewczynka? Na Instagramie pojawiło się mnóstwo gratulacji od obserwatorów.

– @mzmudatrzebiatowskaofficial kochana gratuluję, niech każda chwila razem bedzie inspiracją, a każdy dzien coraz piekniejszy- zaczynacie najlepszą przygodę w życiu❤️❤️❤️❤️❤️❤️

– Pani Marto, gratulacje dla młodych rodziców, niech dzidzia rośnie duża i zdrowa!! Piękny czas przed Wami, wszystkiego dobrego! 😘❤

– Dużo zdrowia dla Pani i Maluszka! Bycie mamą to najlepsze co może być!:)

– Gratuluję! 😇 Przesylam buziaki dla najpiękniejszych rodziców i ich Maleństwa 😘😘👣❤ – czytamy.

ZOBACZ: MARTA ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA WE WRZEŚNIU URODZI… CHŁOPCA CZY DZIEWCZYNKĘ?

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko przyłączyć się do gratulacji!

Love is in the air 😍❤❤❤ #pełniaszczęścia #miłośćjestnajważniejsza #miłegowieczoruwszystkim 👋🏻🤗❤️

Post udostępniony przez Marta Żmuda Trzebiatowska (@mzmudatrzebiatowskaofficial)

Marta Żmuda-Trzebiatowska została mamą! (FOTO)

Marta Żmuda-Trzebiatowska została mamą! (FOTO)

Marta Żmuda-Trzebiatowska została mamą! (FOTO)

Marta Żmuda-Trzebiatowska została mamą! (FOTO)