Marta Żmuda-Trzebiatowska jest jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Często występuje w serialach, filmach i na deskach teatru. Na swoim Instagramie często publikuje swoje stylizacje, które inspirują jej obserwatorki. Ta sukienka zachwyciła internautki!

Torebka z niespodzianką w środku! Ten prześliczny model czeka w Mohito

Marta Żmuda-Trzebiatowska na Instagramie

Gwiazda jest dość skrytą osobą, która bardzo broni swojej prywatności. Na Instagramie publikuje głównie swoje zdjęcia, unikając pokazywania swojej rodziny. Za to jej profil jest wypełniony inspiracjami modowymi. Jedną z nich była przepiękna malinowa sukienka, która zachwyciła jej obserwatorki. Pochodzi z bardzo znanej sieciówki, na dodatek teraz trwa na nią przecena!

Marta Żmuda-Trzebiatowska w pięknej stylizacji

Cudowna sukienka o luźnym kroju pochodzi z Mohito. Bawełniana sukienka midi o swobodnym fasonie świetnie sprawdzi się w upalne dni. Nieprzylegający krój da nam zbawienny przewiew, a wiązany pasek z tkaniny podkreśli talię. Modne w tym sezonie bufiaste rękawy zakończone są wąskimi mankietami.

Perełka z Mohito. Śliczne miętowe czółenka na słupku tylko za 80 zł!

Marta Żmuda-Trzebiatowska w sukience z Mohito

Sukienka, którą ma na sobie aktorka, kosztuje 139,99 zł! To świetna cena. Warto skorzystać z tej oferty, gdyż sukienka jest przepiękna. Jednak musicie się pośpieszyć, w magazynach zostało niewiele sztuk. Możecie zamówić ją w sklepie online. Jej malinowy kolor podkreśli Waszą urodę i będzie ona pasować większości figur. Marta swoją stylizację uzupełniła niezwykle modnymi w tym sezonie klapkami typu mule. Obserwatorki gwiazdy były zachwycone jej ubiorem.

„Omg, ale Ci ślicznie w tym kolorze!!!”.

„Czerwień Pani służy to mój ulubiony kolor. I też bardzo lubię nosić sukienki nie tylko latem .ale też jesienią i zimą”.

A jak Wam podoba się stylizacja Marty Żmudy-Trzebiatowskiej? Też Wam się podoba sukienka, którą ma na sobie?