Każdy dobrze wie, jak bywa ze znajomościami i przyjaźniami w show biznesie. Najczęściej okazuje się, że jest to najzwyklejsza pokazówka. Przypomnicie sobie tylko znajomość Kim Kardashian i Paris Hilton, która zakończyła się w dniu, w którym Kardashianka zaczęła budzić większe zainteresowanie niż hotelowa dziedziczka. Podobnie może być z przypadku uczestniczek Top Model.

ZOBACZ TEŻ: PIERWSZA SESJA MARTY SĘDZICKIEJ PO TOP MODEL!

Marta Sędzicka, Osi Ugonoh i Michał Baryza walczyli o zwycięstwo w finale. Pewna siebie Marta, chociaż nigdy o tym nie mówiła, sprawiała wrażenie osoby, która uważa, że wygraną ma w kieszeni oraz że bez problemu pokona konkurencję. Nie zyskała jednak zbyt wielkiej sympatii widzów, od których zależało, kto wygra kolejną edycję programu.

Czyżby blondynka nie mogła pogodzić się z przegraną? Mimo tego, że na Instagramie znajdziecie fotki, na których pozuje z Osi, nie brakuje również złośliwych komentarzy.

Szczerze mówiąc, ten program to nie jest całe życie, to jakiś etap w życiu, więc nie ma do nikogo żalu. Nie ma żalu do siebie, bo byłam przez cały program, taka jaka jestem i mam gdzieś to, że komuś się mogłam nie spodobać. Wszystkim profesjonalistom, których spotkałam na drodze, spodobałam się i to mnie satysfakcjonuje. A finał? Wygranie łączy się czysto z sympatią – powiedziała w wywiadzie dla jastrzabpost.pl

style="overflow:hidden;">Myślicie, że Marta osiągnie sukces w modelingu?

Kolejne zdjęcie z sesji z Wojtkiem Wojtczakiem. Love love ❤️#wojtekwojtczak #work #model #divisionmodel #photoshoot #topmodelpolska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika MARTA SĘDZICKA (@sedzickamarta)

Pracujemy z @osiugonoh ❤️👍 @lukaszjemiol #lukaszjemiol #topmodelpolska #topmodel4

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika MARTA SĘDZICKA (@sedzickamarta)

Backstage z pokazu Jemioła 😉 @sedzickamarta @lukaszjemiol workhard#playhard#fashionshow

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Osi Ugonoh (@osiugonoh)