Moda z popularnych dyskontów zaskakuje! Sukienki, sweterki, a nawet płaszcze i botki – wszystkie te elementy możemy kupić w świetnych cenach, a jednocześnie bez rezygnowania z najświeższych trendów. Dodatkowo ubrania z Biedronki to wysoka jakość i piękny, nowoczesny styl! Dla wszystkich miłośniczek kobiecego stylu – mamy świetną wiadomość. Już niebawem w sklepach pojawią się mięciutkie kardigany i śliczne sukienki Sugarfree.

Polska marka odzieżowa Sugarfree przygotowała limitowaną kolekcję stworzoną specjalnie dla sieci sklepów Biedronka. Już w najbliższy czwartek, 15 października do sprzedaży trafią sukienki oraz kardigany. Ambasadorką kolekcji została Wiktoria Gąsiewska.

Combat boots – najmodniejsze buty na jesień dostępne w Biedronce. Takiej okazji nie można przegapić!

Cieplutkie kardigany i śliczne sukienki Sugarfree – dostępne w Biedronce!

W ofercie popularnej sieci sklepów znajdą się trzy modele wysokiej jakości dzianinowych sukienek – Rose, Olivia i Wendy – każda z nich w cenie 59,90 zł. W sprzedaży znajdą się również stylowe kardigany.

– Współpraca z siecią sklepów Biedronka daje nam możliwość dotarcia do nowych klientów – poszerzamy dostępność naszych produktów, a co za tym idzie, zwiększa się rozpoznawalność naszej marki. W okresie pandemii chcemy być bliżej naszych klientów, którzy niechętnie odwiedzają galerie handlowe, natomiast 76 proc. Polaków regularnie robi zakupy w Biedronce – komentuje Wojciech Czarnecki, prezes Sugarfree.

Okazjonalna współpraca z sieciami handlowymi to rozwiązanie, które Sugarfree stosuje nie od dziś. W ubiegłym roku marka stworzyła limitowaną kolekcję sylwestrowych sukienek dla sklepów Lidl.

To wspaniała inicjatywa, która sprawia, że modne i stylowe ubrania są na wyciągniecie ręki. Dodatkowo to także świetna cena, która z pewnością zachęca do zakupów! Dlatego z pewnością warto wybrać się na zakupy po kardigany na jesień i sukienki sugarfree.

sukienki sugarfree źródło: sugarfree
śliczne sukienki źródło: sugarfree
sukienki sugarfree źródło: sugarfree