Marina Łuczenko to prawdziwa ulubienica mediów. Na łamach portali plotkarskich pojawia się średnio kilka razy dziennie. Wielka popularność wiąże się z dużym narażaniem się na hejt, ostatnio pojawiły się pogłoski o tym, że mąż Mariny, Wojtek Szczęsny, kupił jej… prywatny samolot!

ZOBACZ: MARINA POKAZAŁA SIĘ BEZ MAKIJAŻU, TUŻ PO PRZEBUDZENIU

Marina razem z Sarą Boruc i jej córkami w ciągu ostatnich dni wypoczywała na greckiej wyspie Mykonos. Wczoraj ich wakacje dobiegły końca, Marina nie odpuściła sobie okazji do utarcia nosa hejterom…

– Chciałabym Wam pokazać mój prywatny samolot, ktòry kupił mi @wojciech.szczesny1 😩😂ma gest! Mam nadzieje, że mój sarkastyczny filmik jest dość jasny i czytelny w odbiorze… #NiechLiznąTrocheLuksusu #zwykliludzie #Sarkazm #PrivateJet #easyjet #luksusowapodròż #tanielinielotnicze #beka #bzdury #dystans #luksus – napisała na Instagramie.

Ale to nie wszystko…

– Wojtek kupił mi prywatny samolot, zapewne wszyscy niecierpliwicie się i chcecie zobaczyć, jak wygląda, zaraz wam zaprezentuję. Oto on kochani, tadam! Wprawdzie nie jest to private jet, ale jest to Easy Jet, też fajnie się prezentuje, a że nie lubię latać ze zwykłymi ludźmi, zabrałam w tę luksusową podróż Sarę z dzieciakami, niech lizną trochę luksusu, a co! – powiedziała na nagraniu.
ZOBACZ TEŻ: MARINA ŁUCZENKO- SZCZĘSNA W KOŃCU MA SWOJĄ GARDEROBĘ MARZEŃ

Uwielbiamy ją za dystans i pękami ze śmiechu!