Ciąża Mariny Łuczenko-Szczęsnej to zdecydowanie najgorętszy temat ostatnich tygodni. Piosenkarka i jej mąż, Wojciech Szczęsny, postanowili tak długo jak tylko się dało trzymać szczęśliwą wiadomość dla siebie i nie ogłaszać ciąży publicznie, dlatego wszystko wydało się dopiero pod sam koniec. Tak więc dopiero co pisałyśmy Wam o jej ciążowym brzuszku, a już mamy kolejne wieści. Jak możecie się już domyślać…

ZOBACZ: TO JUŻ OFICJALNE! MARINA ŁUCZENKO JEST W CIĄŻY!

Marina Łuczenko urodziła!

Marina i Wojtek w ubiegłą sobotę powitali na świecie pierwsze dziecko! Synek pary dostał nietypowe imię – Liam.

– Kochani, dziękuję Wam serdecznie za wszystkie życzenia urodzinowe i zarazem chciałabym Wam z radością oznajmić, że 30.06.18 przywitaliśmy na świat naszego cudownego synka👣. Liam jest już z nami w domku i ma się dobrze❤️👪 Chcielibyśmy z całego serca podziękować dyrekcji i sztabowi medycznemu szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie za profesjonalizm, dyskrecję i wspaniałą opiekę! 🙏 – napisała Marina.

Zdjęcie malutkich rączek pojawiło się również na Instagramie bramkarza. Ten postanowił publicznie pochwalić swoją żonę.

– 30.06.2018 na świat przyszedł nasz syn – Liam! 😍 Mamusia, żona i moja bohaterka @marina_official czuje się dobrze i po raz kolejny udowodniła, że jest najsilniejszą kobietą na świecie! Kocham i dziękuje! ❤️ – napisał Szczęsny.

ZOBACZ: TAK WYGLĄDAŁA MARINA ŁUCZENKO W DZIECIŃSTWIE! DZIŚ KOŃCZY 29 LAT!

GRATULUJEMY!!!

Selfie z trybun✌️

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)