Marina Łuczenko wciąż wypoczywa z Wojciechem Szczęsnym. Pierwsza część ich wypoczynku to wycieczka na Mykonos, jednak ten etap już za nimi – para obecnie przebywa w Hiszpanii. Na Instagramie piosenkarki możemy znaleźć mnóstwo zdjęć z wakacji, w tym takie, na których dokładnie widać stylizacje. Marina postanowiła przekonać swoje obserwatorki, że nie trzeba wydawać fortuny, aby wyglądać modnie.

Special Price w Mohito: wiskozowa sukienka z falbanką w super cenie

Marina Łuczenko na Instagramie

Marina uwielbia kontakt ze swoimi fanami, dlatego często udziela się w mediach społecznościowych. Jedną z jej ulubionych platform jest Instagram. Bardzo często publikuje na nim nowe zdjęcia opatrzone przeróżnymi opisami. Możecie w nich znaleźć przeróżne porady dotyczące lifestyle’u, pielęgnacji oraz mody. Marina nie kryje swojego zainteresowania luksusowymi markami, ale nie obawia się także pozować w tych tańszych, sieciówkowych stylizacjach. To właśnie o nich wspominała nie tak dawno.

California Glam: dresowa sukienka z kapturem z Mohito. Idealna dla fanek sportowego outfitu

Niedrogie stylizacje z sieciówek. Nie trzeba dużo wydawać, by modnie wyglądać

„Pytacie mnie o moją ostatnią stylizację plażową. Słuchajcie, te stylizacje w ogóle nie są jakieś przemyślane. To są po prostu pierwsze ruchy ręki do walizki, co tam z wierzchu jest, ale jakoś bardzo fajnie układa mi się to w całość, po prostu mam ten dryg. Śmieszki!” – skomentowała dowcipnie pytania fanów.

„Słuchajcie, sukienka z Zary, bardzo fajny materiał, lniana. Nikt mi za to nie płaci, nie ma żadnej promocji. Sweterek polska marka, La Cocarda. Jest po prostu boski. Koszyczek na przykład dostaliśmy w hotelu. Do tego okularki Chanel sprzed kilku sezonów, to już jest taki droższy element tej stylizacji. Kapelusz kupiony na straganie inspirowany pokazem Chanel, również sprzed kilku sezonów. Także tak, nie trzeba wydawać jakichś wielkich pieniędzy, żeby fajnie wyglądać na wakacjach” – opisywała swoją stylizację, która zrobiła w sieci prawdziwą furorę.

A jak Wam się podoba?