Euro 2016 już za nami, ale emocje z nim związane będą towarzyszyły nam jeszcze co najmniej przez jakiś czas. Znani piłkarze i ich partnerki wybrali się na zasłużony odpoczynek. Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny w końcu mogli polecieć w podróż poślubną. Pierwszym celem podróży było Tokio i zwiedzanie Japonii, drugi przystanek to Hawaje.

ZOBACZ: NIE ZGADNIECIE ILE KOSZTOWAŁA SUKNIA ŚLUBNA MARINY

Na Hawajach Marina w końcu mogła zaprezentować się w kostiumie kąpielowym. I to nie byle jakim! Piosenkarka wybrała dla siebie bikini marki Kinii. Te kostiumy pokochały wszystkie gwiazdy, w tym również wszystkie WAGs (m.in. Sara Boruc). Koszt? Niemały, za komplet trzeba zapłacić ok. 1140 zł (przy aktualnym kursie dolara). Marina wybrała dla siebie model w różowym odcieniu z żółto-niebiesko-różowymi obszyciami.

Trzeba przyznać, że Marina w bikini prezentuje się całkiem nieźle. Nic dziwnego, że z takim ciałem chętnie pozuje do zdjęć na plaży.

ZOBACZ TEŻ: FANI O ZDJĘCIU MARINY: KTO BOGATEMU ZABRONI

Jak Wam się podoba?

🌺Nie mogliśmy lepiej trafić 🙈🍌Couldn’t have done better!!!🌴👙👣 #honolulu #honeymoon #waikikibeach #waikiki #hawaii #hawaje #flamingo #pacific

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika MaRina Łuczenko- Szczęsna (@marina_official)

Tu jest najpiękniej 🙈🙆👙🍌🌴 #hawaii #waikiki #waikikibeach #honolulu #honeymoon #hawaje #love #fun #summer #łapchwile #enjoythemoment #kiini

Film zamieszczony przez użytkownika MaRina Łuczenko- Szczęsna (@marina_official)

Bikinii Kinii

Marina Łuczenko pozuje do zdjęć w bikini (FOTO)

ok. 1140 zł/komplet

Marina Łuczenko pozuje do zdjęć w bikini (FOTO)

Marina Łuczenko pozuje do zdjęć w bikini (FOTO)

Marina Łuczenko pozuje do zdjęć w bikini (FOTO)