Marietta Fiedor zyskała popularność dzięki programowi „Love Island. Wyspa miłości”. Na całym świecie zyskał on ogromną popularność. Podobnie było z polską edycją, która okazała się hitem, a jej uczestnicy stali się wschodzącymi gwiazdami show-biznesu. Każde z nich po zakończeniu emisji rozpoczęło walkę o swoich obserwatorów.

Sylwia Madeńska szuka lata, a internauci debatują na temat niewyprasowanej koszuli

Marietta Fiedor na Instagramie

Marietta w czasie emisji programu była ulubienicą internautów, ponieważ wyróżniała się urodą, wyczuciem stylu oraz charakterem. W związku z tym nawet po zakończeniu programu na Instagramie obserwuje ją ponad 151 tysięcy osób! Dziewczyna zajęła się tworzeniem muzyki, ale na swoim profilu chętnie dzieli się ulubionymi stylizacjami. Na pewno Marietta nie ukrywa, że lubi kupować w sieciówkach, w których wynajduje perełki.

Stroje z sieciówki

Z pewnością już kilka razy stylizacje Marietty wzbudziły niemałe zainteresowanie jej fanek. Dziewczyna zresztą bardzo chętnie udziela odpowiedzi na wszystkie ich pytania. Nie inaczej było z tą sukienką. Jej delikatny wygląd od razu przyciągnął uwagę żeńskiej części obserwujących profil gwiazdy.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się? Zwycięzcy „Love Island. Wyspa miłości” przerwali milczenie

Marietta Fiedor w sukience z Mohito

Sukienka, którą ma na sobie, pochodzi ze specjalnej kolekcji Mohito, Gold Label. Wykonana jest z wzorzystej organzy. To mini sukienka z dekoltem typu halter. Z tyłu ma ozdobę w postaci dekoracyjnej kokardy wiązanej przy szyi. Dół wykończony jest falbaną. Przepiękny, pastelowy kolor wpisuje się w wakacyjne trendy, a kwiecisty wzór sprawia, że całość wygląda dziewczęco. Marietta swoją sukienkę zebrała w talii paskiem, dzięki czemu podkreśliła swoją figurę. Oryginalnie sukienka ma luźny, poszerzany ku dołowi krój. Podsumowując, sukienkę kupisz tylko i wyłącznie online! Kosztuje 179,99 zł.

Mohito źródło: www.mohito.com/pl