Polska piosenkarka Margaret związana jest nie tylko z muzyką, ale również kocha modę. Artystka znana jest ze swoich oryginalnych stylizacji, którymi doskonale przyciąga uwagę każdej kobiety. Z połączenia pasji i doświadczenia powstała niesamowita kolekcja butów i torebek Deichmann, które wybrała sama Margaret!

Margaret dla Deichmann - buty i torebki na jesień 2015

Warto wspomnieć, że piosenkarka jest absolwentką Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie. Margaret wybrała z oferty Deichmann jesień/zima 2015/2016, jej zdaniem, najlepsze modele butów i torebek. Gwiazda dedykuje powstałą kolekcję nie tylko fanom swojej muzyki. Ciekawy design, i wygoda to motywy przewodnie jesiennej kampanii. Zmysłowe szpilki, modele sportowe, skórzane trapery czy kozaki na grubych podeszwach – nowa kolekcja zapowiada się naprawdę inspirująco! Z pewnością każda z nas znajdzie coś dla siebie.

Margaret dla Deichmann - buty i torebki na jesień 2015

Sprawdź całą kolekcję TUTAJ!

Każda kampania Deichmann inspirowana jest wielkimi gwiazdami. Wystarczy wspomnieć chociażby Pussycat Dolls, Cindy Crawford czy Halle Berry. Rok 2015 jest zdecydowanie wyjątkowy dla nas, ponieważ po raz pierwszy w historii, niemiecką markę Deichmann będzie wspierać polska gwiazda.

Z przyjemnością mogę poinformować, że jesień 2015 w naszej firmie przebiegnie pod znakiem kolekcji MARGARET. Bardzo się cieszymy z tej współpracy, tym bardziej że bardzo cenimy artystkę za jej talent muzyczny, a jej stylizacje z butami z jej kolekcji, na pewno będą dla wszystkich bardzo inspirujące.” – mówi Małgorzata Tyliba, kierownik marketingu Deichmann Polska.

Margaret dla Deichmann - buty i torebki na jesień 2015

Nadchodząca jesień w sklepach Deichmann zapowiada się naprawdę imponująco! Kolekcja już dostępna jest we wszystkich sklepach Deichmann oraz w sklepie internetowym!

Zobaczcie także film promujący kolekcję!