Marcelina Zawadzka przyzwyczaiła nas przez lata do blond włosów i dziewczęcego stylu. Tym bardziej dziwi wybór czarnej peruki z drobnymi loczkami w stylu “afro” oraz podpis prezenterki, w którym twierdzi, że w takich włosach czuje się sobą. Czy to aby najlepszy wybór jeśli chodzi o zmianę włosów u Marceliny?

Na instagramie Zawadzkiej pojawiło się zdjęcie w czarnych, długich i lokowanych włosach. Nie wygląda to na nic innego, jak na perukę, tym bardziej, że prezenterka kilka godzin po wrzuceniu zdjęcia, widziana była w swoich normalnych, blond włosach.

Zawadzka zamieściła swoje zdjęcie na instagramie z komentarzem:

To uczucie, kiedy masz motyle w brzuchu, gdy widzisz siebie w wymarzonej fryzurze

style=”overflow:hidden;”>

Wiele osób pochwaliło tak radykalną zmianę na głowie Marceliny, porównując ją do siostry Beyonce, czyli Solange Knowles. Artystka znana jest z zamiłowania do afro, szczególnie w krótkiej, mocno napuszonej wersji. Nie zabrakło jednak niepochlebnych opinii, których autorzy wskazywali perukę jako jeden z najgorszych, możliwych wyborów Zawadzkiej.

ZOBACZ TEŻ: PIEGI I APARAT NA ZĘBACH?! MARCELINA ZAWADZKA W ZUPEŁNIE NOWYM WYDANIU!

Prezenterka nie pochwaliła się jeszcze, czy to z okazji nowej współpracy reklamowej czy sesji zdjęciowej. Wygląda na to, że wkrótce się dowiemy.

Jak Wam się podoba Marcelina w takiej fryzurze? Pasuje jej?