Związek Michała Koterskiego i Marceli Leszczak należy do jednych z najśmieszniejszych w polskim show biznesie. Aktorka, która zaczynała swoją karierę od najmniej prestiżowego serialu w Polsce oraz programu Top Model, związała się z Koterskim i wspólnie założyli rodzinę. Chociaż jej kariera jakoś specjalnie nie wybuchła, to Leszczak wygląda na szczęśliwą. Ciężko nie odnieść podobnego wrażenia przeglądając instagram Miśka Koterskiego. Jak do tej pory para nie powiedziała sobie sakramentalnego TAK, chociaż pojawiały się liczne plotki na ten temat. Tym razem Leszczak postanowiła je trochę podsycić, wkładając suknię przypominającą ślubną na ściankę.

ZOBACZ TEŻ: UPIĘKSZONA MARCELA LESZCZAK Z TOP MODEL ZARĘCZONA! (FOTO)

Wczoraj wieczorem odbyła się premiera filmu „7 uczuć”, którego reżyserem jest Michał Koterski. W filmie pojawiła się plejada polskich gwiazd, a wśród nich Marcin Dorociński, Katarzyna Figura, Andrzej Chyra oraz Tomasz Karolak. Zainteresowanie wzbudził właśnie Karolak, który po raz pierwszy pojawił się publicznie z nową partnerką oraz biała suknia Marceli Leszczak, która przypominała… suknię ślubną.

Dodatkowo plotkę podsycało zachowanie Koterskiego i Leszczak. Przez chwilę reżyser poprawiając jej sukienkę wyglądał tak, jakby klękał na jedno kolano. Para nieustannie się przytulała i całowała na ściance.

ZOBACZ TEŻ: MARCELA LESZCZAK Z TOP MODEL JEST W CIĄŻY (FOTO)

Przyznacie, że wygląda to nietypowo. Myślicie, że coś jest na rzeczy?

Marcela Leszczak pojawiła się na premierze filmu swojego partnera w białej sukni
Marcela Leszczak pojawiła się na premierze filmu swojego partnera w białej sukni
Marcela Leszczak pojawiła się na premierze filmu swojego partnera w białej sukni