Styliści Mango postanowili porozpieszczać odrobinę klientki marki… Trudno inaczej nazwać naprawdę spora ilość katalogów i kolekcji, którymi zaskakują w tym sezonie. Co nowego na nadchodzące tygodnie przygotowała hiszpańska sieciówka? Zobaczcie, bo być może właśnie te katalogowe stylizacje będą dla Was inspiracją do stworzenia nie jednego udanego zestawu!

Na stronie marki pojawił się właśnie nowy lookbook. Od razu zdradzimy Wam, że będzie on niemałą gratką dla tych z Was, które są fankami minimalistycznej elegancji w wyjątkowo kobiecym wydaniu.

ZOBACZ TEŻ: Mango The Bomber Jacket – Nowa kolekcja kurtek bomberek

The New Workwear inspiruje w wyjątkowym stylu tej wiosny. Katalogowe stylizacje będą tu idealną alternatywą dla caualu i stylu boho, które w ostatnich tygodniach królowały między minikolekcjami sieci. Tym razem sieciówka ostawiła na bok m.in. tak modne kurtki bomberki, a skupiła się np. na bardzo kobiecych sukienkach w kilku. Nie są to jedyne przyciągające uwagę elementy kolekcji przygotowanej przez konkurentkę Zary. Alternatywą są tu damskie garnitury z szerokimi spodniami, lekkie sweterki, a także klasyczne koszule, które będziecie mogły łączyć z dopasowanymi spódnicami.

Sprawdźcie, czy któraś z tych propozycji będzie dla Was!

Mango fashion

Mango

Mango

Mango

sukienki Mango

Mango

Mango

Mango

Mango kurtki

Mango

Mango

Mango

Mango

Mango

Mango spodnie

Mango

Mango