Wielkie szaleństwo związane z aktualnie trwającym Euro 2016 zdaje się nie mieć końca. Piłka nożna już od tygodni znajduje się na językach mediów z całego świata, a razem z nią znani piłkarze oraz ich piękne dziewczyny i żony. Dopiero co pisałyśmy Wam o ślubie Mariny Łuczenko, a trzy tygodnie później na ślubnym kobiercu stanęli Edyta Zając i piłkarz Legii Warszawa, Jakub Rzeźniczak. Do tej pory myślałyśmy, że Edyta miała jedną suknię ślubną. Okazało się, że bylyśmy w błędzie. Jesteście ciekawe?

ZOBACZ: EDYTA ZAJĄĆ I JAKUB RZEŹNICZAK JUŻ PO ŚLUBIE!

Edyta Zając suknia ślubna

Modelka w swoim wielkim dni zaprezentowała aż trzy przepiękne kreację. Wszystkie pochodziły z pracowni Tal Kahlon. Pierwsza z kreacji była delikatnie rozkloszowana, została uszyta ze zwiewnego materiału który ładnie układał się na wierze. Kreację w pełnej krasie możecie zobaczyć klikając z powyższy link.

Pozostałe dwie kreacje były jeszcze bardziej seksowne i dopasowane. Suknia numer dwa miała mocno wycięty dekolt i zdobienia z kwiatków z delikatnego materiału. Suknia numer trzy była bardo dopasowana i miała spore wycięcie na nogę. W każdej z nich Edyta wyglądała po prostu bosko!

Modelka zachwycała nie tylko na swoim ślubie, ale także na poprawinach, które odbyły się następnego dnia. Zając postawiła na seksowną czerwień i asymetryczny krój.

ZOBACZ TEŻ: SUKNIA ŚLUBNA EDYTY ZAJĄC JESZCZE ŁADNIEJSZA NIŻ TA MARINY ŁUCZENKO?

Która kreacja podoba Wam się najbardziej?

Princess 👸🏻

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kinga ✐✎ Szewczyk (@kolorowekredki)

Edyta Zając – kreacja z poprawin: