Kiedy myślimy o stylu, zbyt często skupiamy się na cenie, logo czy trendach. Tymczasem prawdziwy styl to coś znacznie więcej. To codzienne decyzje, które sprawiają, że czujemy się pewniejsze siebie. To ubrania, które nie krępują ruchów, ale wyrażają naszą energię. I właśnie taki przekaz popłynął z Galerii Wileńskiej, gdzie odbyło się spotkanie z Małgorzatą Sochą – ambasadorką kolekcji Ladies Wear Pepco.

Styl dostępny dla każdej z nas

Pepco od lat pokazuje, że modą można się bawić – bez stresu i bez drenowania portfela. Nowa kolekcja Ladies Wear to ukłon w stronę kobiet, które żyją w biegu, ale nie chcą rezygnować z siebie. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz na lato: luźne sukienki, t-shirty, spodnie z miękkich materiałów i dodatki, które robią różnicę.

Małgorzata Socha jako ambasadorka tej linii, nie jest przypadkową twarzą. To kobieta, która łączy zawodową aktywność z życiem prywatnym i dobrze rozumie, że moda ma wspierać, nie ograniczać. Jej styl? Naturalny, lekki, ale zawsze przemyślany. I dokładnie taki jest przekaz kolekcji Pepco.

Małgorzata Socha i kolekcja Ladies Wear w Pepco – wygodna moda z wartościami

Nie tylko zakupy – czas na coś więcej

Wydarzenie „Lato pełne inspiracji” w Galerii Wileńskiej to nie była klasyczna promocja. To był czas dla kobiet. Czas, by spojrzeć w lustro z większą czułością. Można było skorzystać z pomocy stylistki, zrobić sobie makijaż, nową fryzurę i… stanąć przed obiektywem. Bez oceny. Bez pośpiechu.

To, co wyróżniało ten dzień, to atmosfera: życzliwość, swoboda i autentyczność. Bo moda nie musi być powierzchowna. Może być narzędziem, dzięki któremu lepiej poznajemy siebie.

Małgorzata Socha i kolekcja Ladies Wear w Pepco – wygodna moda z wartościami

Małe rzeczy, które robią wielką różnicę

Czasem potrzebujemy tylko chwili – nowej stylizacji, innej perspektywy, rozmowy z kimś, kto spojrzy na nas inaczej. Spotkanie z Sochą pokazało, że takie momenty są w zasięgu ręki. Wystarczy dać sobie szansę.

I właśnie to warto zapamiętać z tego wydarzenia: że moda może być codziennym wsparciem. Nie musi być wielkim wydarzeniem. Może po prostu sprawiać, że będzie nam odrobinę lżej. Wygodniej. Pewniej.

Kolekcja Ladies Wear jest już dostępna we wszystkich sklepach Pepco. Zajrzyj. Może nie zmieni to Twojego życia – ale zmieni sposób, w jaki dziś spojrzysz w lustro. A to już bardzo dużo.

Małgorzata Socha w Pepco pokazuje, że styl to nie metka. To świadomość, jak chcesz się czuć