Moda na pełne usta trwa. Kobiety z całego świata robią wszystko, aby upodobnić się do Kylie Jenner. Dziwaczne sposoby na powiększanie ust pojawiają się na Instagramie jak grzyby po deszczu. Jeśli ktoś wolałby nie wsysać ust w szklankę, może położyć się pod nóż. Jego wybór. Zwolenniczki naturalności pocierają wargi szczoteczkami do zębów, czekając na olśniewające powiększenie tego i owego.

Co z celebrytkami? No cóż, niektóre przyznają się do operacji plastycznych, inne skrywają je, najgłębiej jak się da. Jedną z kobiet, o których krążą plotki dotyczące nienaturalnych ust, jest Małgorzata Rozenek. 27 listopada opublikowała na Instagramie zdjęcie, które wzburzyło jej fanów. Pomimo modnej, jeansowej stylizacji oraz długich, naturalnych blond włosów wielu Internautów zwróciło uwagę na usta celebrytki. Oczywiście nie omieszkali pozostawić swoich opinii w komentarzach.

Spory. A więcej już boto w usta nie wejdzie ? Nie rozumiem tego szalu na powiększanie sobie czego się tylko się da i to bez umiaru. To już nie jest korekta, ale uzaleznienie, co robi się niesmaczne. Bo nie ma w tym żadnej natury ani uroku.

style="overflow:hidden;">

cos sie chiriurg z gorna warga nie popisal

style="overflow:hidden;">

Prawie jak KIM K. 😜

style="overflow:hidden;">

Szkoda że obecnie kobiety boją się tego co nieuniknione do tego stopnia, że robią z siebie karykatury. Szanuje kobiety, które mają tyle odwagi i godności, że potrafią być naturalne

style="overflow:hidden;">

Kurtka duża, usta duże! To chyba taka moda na wszystko co duże😉

style="overflow:hidden;">

Małgorzata Rozenek nie odniosła się do komentarzy na Instagramie. Internauci być może nie zdają sobie sprawy, że perfekcyjna pani domu nie raz przyznawała się do korzystania z zabiegów medycyny estetycznej. Nie ukrywa także, że jest stałą bywalczynią jednej z luksusowych warszawskich klinik specjalizujących się w walce z procesem starzenia.

ZOBACZ TEŻ: FANKI ZACHWYCONE FRYZURĄ MAŁGORZATY ROZENEK! TY TEŻ BĘDZIESZ JĄ CHCIAŁA!

No cóż, miejmy nadzieję, że Małgorzata Rozenek nie przesadzi z poprawianiem urody i choć w nieznacznym stopniu pozostanie naturalna.

Zgadzacie się z komentarzami Internautów?