Najgorętsze nazwisko w polskim show-biznesie przenosi nas w świat hipisowskiej bohemy lat 70. ubiegłego stulecia za sprawą Born2be. Marka zaprosiła Małgorzatę Rozenek-Majdan do udziału w kampanii jesiennej kolekcji na jesień 2020. Według pomysłodawców kampanii wybór jej twarzy był oczywisty. Małgorzata Rozenek-Majdan jest charyzmatyczną osobowością. Pewną siebie, swoich wartości i przekonań. W dodatku ubrania w klimacie z ery dzieci kwiatów świetnie pasują do jej urody!

Małgorzata Rozenek-Majdan w kampanii Born2be– kolekcja na jesień 2020

Główną inspiracją jesiennej kampanii Born2be „Mów do mnie teraz” było nawiązanie do słynnych słów, jakie wypowiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan. Gwiazda wypowiedziała je w programie Azja Express, w którym była jedną z uczestniczek. W kampanii Born2Be.pl hasło nabiera innego znaczenia. „Mów Do Mnie Teraz” stanowi odzwierciedlenie niezwykle aktualnej potrzeby kontaktu z drugim człowiekiem. To dotyczy bardzo wielu z nas. Pragniemy nie tyle patrzeć, ale usłyszeć głos, który nas zainspiruje i pociągnie do działania.

Stylizacje utrzymane w estetyce lat 70. i stylu hippie to najmocniejszy punkt najnowszej kolekcji Born2be. Królują wzorzyste kurtki, garnitury w energetycznych kolorach, a także dzianinowe sukienki i żakardowe kardigany. W kolekcji nie brakuje też bardzo modnych ostatnio dzwonów. Klimat lat 70. obecny jest również w obuwiu. Botki, kowbojki czy długie kozaki to tylko kilka przykładów, jakie na jesienny sezon proponuje marka Born2be. Całości dopełniają stylowe dodatki: kapelusze i biżuteria vintage. Męskie stylizacje to głównie oldschoolowe bluzy i kurtki oraz kraciaste koszule kojarzące się z nowojorskimi ulicami lat 70.

W naszym odczuciu Małgorzata Rozenek-Majdan w stylizacjach z ery dzieci-kwiatów wypadła olśniewająco. Same zobaczcie!

małgorzata rozenek

rozenek

born2be

jesień 2020

Kreacją i produkcją kampanii zajął się team born2be, a za obiektywem stanęła popularna fotografka gwiazd Marta Wojtal.

 

Artykuł sponsorowany