Małgorzata Rozenek-Majdan cieszy się szczęśliwymi chwilami ze swoim nowo narodzonym synem. Na Instagramie opublikowała serię uroczych zdjęć. Pozuje na nich z Heniem oraz z całą gromadką czworonożnych przyjaciół. Obserwatorzy nie kryją zachwytu, zresztą pieski i Henio również 🙂 Każde dziecko chciałoby się wychowywać z takimi wspaniałymi przyjaciółmi! Obserwatorzy zwrócili uwagę na stylizację gwiazdy. W komentarzach dopytywali między innymi o sweterek oraz buty, które ma na sobie Małgosia.

Małgorzata Rozenek – Majdan w futerkowych kapciach

Te śliczne futerkowe kapcie EMU Australia są naprawdę godne polecenia na lato. Chronią przed wyziębieniem stopy, ale jej nie podgrzewają, co sprawia, że upały nie są im straszne. Wkładka  natomiast zapobiega ślizganiu się stóp i zapewnia im komfort.  Ten śliczny model, który ma na sobie gwiazda kupicie już za 189 zł!

Małgorzata Rozenek-Majdan znalazła dla siebie chwilę czasu i poddała się zabiegowi kosmetycznemu. Jakie są jego efekty?

 

Ultra wygodne buty i pierwsze tygodnie po porodzie nie oznaczają odpoczynku od mediów społecznościowych i spraw, które w ostatnich tygodniach poruszają całą Polskę. Młoda mama publikując zdjęcie z synem i swoimi czworonogami, poruszyła pewną bardzo ważną kwestię.

W garderobie, w przerwie między ujęciami łapiemy każdą chwilę razem 🥰 Henryk co prawda wygląda na znudzonego, ale ja kocham ten czas #gangmajdana też nie narzeka😜 😁 tym bardziej porusza historia jak ta, ze schroniska w Radysach. – pisze młoda mama.

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała, jak wygląda bez sztucznych rzęs. Zdradziła, dlaczego z nich rezygnuje

I dodaje: Ogrom cierpienia zwierząt tam żyjących jest dla mnie niewyobrażalny😢 tym bardziej się cieszę, że są ludzie i organizacje, które stają w ich obronie. Najważniejsze czego te psy potrzebują to kochającego domu. Kochani wejdźcie proszę 🙏 na moje story i poznajcie wspaniałe psy, które czekają na Waszą miłość. Może wśród nich jest Twój przyszły przyjaciel?

Podsumowując, psy ze schroniska w Radysach nadal potrzebują naszej pomocy, ponieważ na nowy dom czeka ponad 500 zwierząt. Może wśród nich jest Twój przyjaciel? Szukaj go TUTAJ.