Małgorzata Rozenek i Radek Majdan w miniony weekend stanęli na ślubnym kobiercu. Ze swojego wielkiego dnia postanowili zrobić jeszcze większe medialne wydarzenie. Pod miejscem ceremonii pojawiło się mnóstwo fotoreporterów, którzy nie mieli żadnego problemu, aby zrobić nowożeńcom zdjęcia. Co lepsze – para postanowiła wyjść na pierwszą ustawkę…

ZOBACZ: MAMY ZDJĘCIA SUKNI ŚLUBNEJ MAŁGORZATY ROZENEK!

Dzisiaj do sprzedaży trafia magazyn Viva! z oficjalną relacją ze ślubu. Para zdecydowała się również na sesję ślubną dla magazynu, do zdjęć zapozowali w tych samych strojach, w których zaprezentowali się swojego wielkiego dnia.

Warto przypomnieć, że Rozenek postawiła na bardzo seksowną sukienkę projektu Ewy Minge. Krój syrenki podkreślił atuty jej figury. Zrezygnowała z tradycyjnej bieli i zastąpiła ją jasnym odcieniem szarości (podobno zainspirowała się odcieniem… mgły). Sukienka ozdobiona była tysiącami kryształków, które połyskiwały w połączeniu z fleszami aparatów.

Na ślubie zaprezentowała także drugą kreację. Sukienka, którą przebrała po oficjalnej części została zaprojektowana specjalnie dla niej przez markę Marlu.

ZOBACZ TEŻ: NA ŚLUBIE MAŁGORZATY ROZENEK I RADKA MAJDANA ZJAWIŁA SIĘ POLICJA!

Prawie jak Kim Kardashian i Kris Humphries?

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan jak Kim Kardashian i Kris Humphries?