Temperatura coraz niższa, a więc należy pomyśleć o rozgrzaniu Internautów. Małgorzata Rozenek i Natalia Siwiec główkowały i wymyśliły! Postanowiły, że na Instagramie zaprezentują tę samą kurtkę, różnej długości. I ponieważ w naszym kraju rzadko kto wierzy w przypadki, wygląda na to, że sytuacja potwierdza tezę, iż panie nie kupują większości ubrań, w których tak pięknie prężą się w mediach społecznościowych.

Perfekcyjna pani domu opublikowała zdjęcie jako pierwsza, więc i od niej zaczniemy. W zimny, aczkolwiek słoneczny poniedziałek miała na sobie bieluteńki sweterek z golfem, białe skinny jeansy, różowe buty Timberland oraz beżową kurtkę do kolan Tiffi.

ZOBACZ TEŻ: ROZKRACZONA SIWIEC POZUJE NA INSTAGRAMIE. FANKI: NATALIA KŁAMIE Z ZIMNĄ KRWIĄ

Następnego dnia tę samą, nieco dłuższą kurtkę postanowiła zaprezentować Natalia Siwiec. Tym razem kurtka trafiła do innej stylizacji- sportowej. Celebrytka zestawiła kurtkę w sportowym, zielonym komplecie. Dresowe spodnie VS Pink oraz zieloną bluzę tej samej firmy połączyła z białymi sportowymi butami.

Co na to internauci? Poza zachwytem w komentarzach na profilach obu pań zaledwie jedna z internautek obserwujących Natalię Siwiec zasugerowała, że nie do końca wypada prowadzić profil tylko dla reklam…

ZOBACZ TEŻ: ROZENEK W LUKSUSOWYM DRESIE KONTYNUUJE SEKRETNY PROJEKT. FANI: NIBY JEST DAMĄ?!

No cóż, same oceńcie.

Kocham takie poniedziałki☀️🌈😄 @tiffi_fashion #tiffi #damedepique 😘

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

#jesiennie #słonecznie #spacerujemy #kurtka @tiffi_fashion

Post udostępniony przez NATALIA SIWIEC (@nataliasiwiec.official)

Małgorzata Rozenek i Natalia Siwiec w tych samych kurtkach! Będą na siebie...

Małgorzata Rozenek i Natalia Siwiec w tych samych kurtkach! Będą na siebie...