Wczoraj na koncercie Viva Comet 2011 licznie stawiły się gwiazdy, gwiazdki i celebrytki. Wszystkie Panie z dumą prezentowały nie tylko swoje kreacje, ale również fryzury i makijaże. Przyjrzyjmy się z bliska ich stylizacjom.

W kwestii uczesania obyło się bez ekstrawagancji i niepotrzebnie udziwnionych fryzur. Nie licząc peruki Dody, w której artystka wystąpiła na scenie, dominowały lekkie fale, krótkie cięcia i gładkie kucyki.

Sprawa makijaży gości i gwiazd koncertu Viva Comet wygląda już nieco inaczej. Niektóre celebrytki ewidentnie postanowiły zamalować, a nie pomalować swoją twarz.

Wpadkę makijażową zaliczyła m.in. Maja Frykowska. Szminka w kolorze brązu i mocno podkreślone wyregulowane brwi nie dodały uroku Kasi Cerekwickiej, natomiast Edyta Herbuś ostrym makijażem dodała sobie przynajmniej dziesięć lat.

Młodo, świeżo i adekwatnie do sytuacji wyglądały Ewa Szabatin, Kasia Zielińska i młodziutka Ewa Farna. Na plus oceniamy również Mandarynę, która w krótkim ciepłym blondzie prezentuje się o niebo lepiej niż w platynowych, doczepianych pasmach.

Jak wy oceniacie fryzury i makijaże Viva Comet 2011?


Doda


Maja Frykowska


Mandaryna


Edyta Herbuś


Ewa Szabatin


Natalia Lesz


Ewa Farna


Iwona Węgrowska


Katarzyna Zielińska


Katarzyna Cerekwicka