Wybielanie zębów to jeden z najpopularniejszych zabiegów – nieważne czy stawiasz na domowe sposoby, czy profesjonalne zabiegi u specjalistów, śnieżnobiały uśmiech to zdecydowanie coś, co chce osiągnąć każda z nas. Przynajmniej tak było do tej pory…

W sieci krąży właśnie nowy trend, który polega na farbowaniu zębów na dowolnie wybrany kolor. Za pomocą specjalnej pasty możesz sprawić, że Twój uśmiech stanie się niebieski, fioletowy, a nawet czerwony.

ZOBACZ TEŻ: CZY TO ABY NA PEWNO BEZPIECZNY SPOSÓB NA ROBIENIE LOKÓW? PROMUJE GO TEŻ HUDA!

Możesz wybrać kolor, który będzie pasował do odcienia Twojej szminki – tak rozumiany monochromatyczny makijaż nie jest jednak naszym faworytem…

Na pomysł farbowania zębów wpadła nowojorska marka Chrom. Barwiąca pasta do zębów nie ma jednak nic wspólnego z ich czyszczeniem. To coś na kształt lakieru do paznokci – tyle, że zamiast manicure otrzymujemy świecące, kolorowe zęby.

ZOBACZ TEŻ: PUMPKIN COLORED EYESHADOW TO NAJGORĘTSZY TREND W JESIENNYM MAKIJAŻU

Obecnie dostępnych jest 10 odcieni – Pretty in Pink, Baby Blue, Mint, Gold Dust, Candy Floss, Fairy Dust, 24 Karat, Sunshine, Silver i Penny. Cena za mała tubkę tego specyfiku waha się od 18 do 22 dolarów (czyli około 100 zł).

Chrom chyba wierzy w sukces swojego oryginalnego kosmetyku, ponieważ już planuje stworzenie kolejnych odcieni – tym razem ma powstać wersja z brokatem.

Co Wy na to?