Ta para z Tajwanu udowadnia, że moda nie ma wieku. Mają ponad osiemdziesiąt lat, a ich stylizacje biją rekordy popularności na Instagramie. Jaki jest sekret niezwykłych kreacji Hsu Hsiu’e i Chang Wan-ji? Będziesz zaskoczona, kiedy odkryjesz, skąd czerpią inspirację! Modne stylizacje wyglądają niesamowicie!

Moda na filtry. To konto na Instagramie pokaże Ci, dlaczego nie warto ufać wszystkiemu, co zobaczysz w sieci

Modne stylizacje

Hsu Hsiu’e ma 85 lat, a jej mąż jest o rok młodszy. Mimo wieku, ich ubrania zawsze prezentują się genialnie! Z pewnością nie spodziewali się, że ich konto na Instagramie stanie się aż tak popularne! Mają fanów na całym świecie – ich social media obserwuje ponad 655 tysięcy osób. Takiego zasięgu mogłaby pozazdrościć im niejedna gwiazda. Co ich wyróżnia? Przede wszystkim obłędne, niezwykle kreatywne stylizacje, które są pełne przeróżnych kolorów oraz nietypowych połączeń. Drugie, co ich wyróżnia, to nietypowy sposób pozyskiwania ubrań, które wykorzystują na swoim koncie.

Double winged – trend w makijażu oczu, który podbija Instagram!

Stylizacje z pralni

Hsu Hsiu’e i Chang Wan-ji w pralni pracują od niecałych 70 lat. Rzeczy, w których pokazują się na swoim Instagramie pochodzą właśnie z niej. Wszystkie te ubrania zostały porzucone przez klientów, którzy nigdy nie zgłosili się, by je odebrać. Wnuk pary podsunął im pomysł, aby dobierali z tych przedmiotów stylizacje, które później będą publikowane na Instagramie. Jak wielokrotnie podkreślało starsze małżeństwo, nie sądzili, że ich stylizacje będą aż tak popularne i znajdą się ludzie chętni oglądać kogoś w ich wieku. Cóż, trzeba przyznać, że nie brakuje im pomysłu na stylizacje, a całość prezentuje się niezwykle szykownie. Każdy z elementów zawsze zostaje pieczołowicie dobrany. A jak Wam podobają się modne stylizacje małżeństwa z Tajwanu?