Maja Hyży ubrała córeczkę w bikini. Jak zareagowali internauci? Ich komentarze są bezcenne! Gwiazda zdecydowanie zdobyła ich uwagę. Wszystko dzięki dwuczęściowemu strojowi kąpielowemu, który jest wierną kopią jej bikini. Internauci nie mogli przejść obok tego zdjęcia obojętnie! Jak wygląda kostium kąpielowy dla dzieci?

Maja Hyży pochwaliła się nietypową biżuterią. Do jej zrobienia użyto mleka z jej piersi i włosów dzieci

Świeżo upieczona mama

Maja Hyży jest świeżo upieczoną mamą, która uwielbia chwalić się zdjęciami swojego dziecka. Z dumą dokumentuje jego rozwój, chociaż wspomina o nim z nostalgią. Robienie tego typu zdjęć ma pomóc zachować te wyjątkowe chwile na dłużej. Po zdjęciach, które publikuje na swoim Instagramie, widać przywiązanie do dziecka: niemalże na każdym nich znajduje się mała córeczka gwiazdy. Tym razem opublikowała fotkę, na którym ona i jej córka mają takie same bikini. Jak wygląda kostium kąpielowy dla dzieci, który wybrała Maja?

Maja Hyży w sportowej stylizacji. To połączenie kolorów wygląda genialnie!

Kostium kąpielowy dla dzieci

Maja Hyży ubrała córeczkę w wierną kopię swojego bikini. Na przodzie doczepione są bladoróżowe różyczki, które wyglądają bardzo dziewczęco. Zdjęcie opatrzyła wzruszającym opisem.

„Jest jakaś magia na tym zdjęciu. Widzę, jak ta mała dama z każdym dniem rośnie, więc takie sesje pięknie zatrzymują nasz wspólny czas już na zawsze. A czas szybko ucieka…” – celebrytka zwróciła uwagę na przemijanie czasu i na to, jak ważne jest pielęgnowanie wspólnie spędzonego czasu.

Większość internautów zareagowała na ten wpis bardzo optymistycznie, nie szczędząc miłych komentarzy.

„Jakie cudne jest to zdjęcie, magiczne! A stroje ekstra”.

„Omg jakie cudne jest to zdjęcie, magiczne. A stroje extra”

„Boskie kobiety. Zakochałam się w tym zdjęciu”

A jak Wam się podoba wspólne zdjęcie gwiazdy z dzieckiem?