Wiele gwiazd nie ma żadnych oporów przed pokazywaniem się bez makijażu. Moda na no makeup selfie zaczęła się już kilka lat temu, swojego czasu takie zdjęcia zalewały Instagram niemalże codziennie. I super, bo dzięki temu pokazywanie się w wersji saute nareszcie stało się czymś zupełnie normalnym.

ZOBACZ: MAGDALENA CIELECKA W NAJPIĘKNIEJSZEJ KREACJI FESTIWALU FILMOWEGO W GDYNI?

Do grona gwiazd, które podzieliły się zdjęciem bez makijażu dołączyła właśnie Magdalena Cielecka. Aktorka postanowiła w ten sposób uczcić swoje kolejne urodziny.

– dziś moje 46 urodziny. to ja. tak wyglądam. bez upiększeń, retuszu, filtrów. taka jestem. trochę już przeżyłam, wielu rzeczy dotknęłam, sporo ludzi spotkałam. ciągle liczę na więcej! i piękniej. mądrzej. życzę sobie dobrego, świadomego życia. wrażliwości na innych i słabszych. szacunku dla wartości. nieustawania w dążeniu do prawdy. ciekawości i rozwoju. wolności i demokracji. wspólnoty. pokoju. miłości. i nadziei, że to wszystko nastąpi 😊 – napisała obok zdjęcia.

Musimy przyznać, że Cielecka wygląda rewelacyjnie. Spodziewałyście się zmarszczek i niedoskonałości? Tutaj ich nie znajdziecie!

ZOBACZ: MAGDALENA CIELECKA POCHWALIŁA SIĘ… TATUAŻEM!

Naturalnie piękna?

Magdalena Cielecka promuje naturalne piękno. Pokazała się bez makijażu

Magdalena Cielecka promuje naturalne piękno. Pokazała się bez makijażu

Magdalena Cielecka promuje naturalne piękno. Pokazała się bez makijażu