Magda Mołek jest jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Dla wielu kobiet jej klasyczny i ponadczasowy styl jest wzorem do naśladowania. Z ponadczasowych fasonów zawsze potrafi wybrać to, co aktualnie znajduje się w trendach, dzięki czemu tworzy niesamowite stylizacje. Płaszcz na jesień, który miała na sobie ostatnio, wygląda fenomenalnie!

Ten model płaszcza zachwycił gwiazdy i blogerki modowe! Must have tej jesieni!

Magda Mołek

Magda jest jedną z bardziej rozpoznawalnych polskich gwiazd i dziennikarek. Widzowie potrafią tylko dla niej oglądać prowadzone przez nią programy. Zawsze ubrana jest ze smakiem i elegancją, która inspiruje kobiety. Fanki śledzą jej profil na Instagramie, pragnąc zobaczyć, co też nowego znajduje się w szafie Magdy Mołek. Płaszcz na jesień, w którym zaprezentowała się w ostatnim czasie, przykuł uwagę internautek. Nie potrafiły ukryć zachwytu! Moda z lat 90. znów powraca – teraz płaszcz z imitacji skóry jest jednym z największych trendów! Pochodzi z sieciówki!

15 przepięknych i ultrakobiecych PŁASZCZY na jesień i zimę od 79 zł

Płaszcz na jesień z Reserved

Model, który ma na sobie Magda Mołek pochodzi z Reserved, jednej z najbardziej lubianych w Polsce sieciówek. Elegancki, skórzany model od razu budzi skojarzenia z „Matrixem”. Niegdyś, w latach 90., taki krój był szczytem mody – chciały mieć go największe gwiazdy. Obecnie moda ta powraca, dzięki czemu znów możemy się cieszyć przepięknymi, połyskliwymi płaszczami, które wykonane są z ekologicznego odpowiednika skóry. Płaszcz na jesień, który ma na sobie Magda Mołek, pochodzi z najnowszej kolekcji Reserved i kosztuje 249,99 zł! Dostępny jest w rozmiarach S-L. Jeśli chcecie taki klasyczny i ponadczasowy płaszcz, nie zwlekajcie z zakupem! Jego cena jest bardzo korzystna, więc wiele osób chętnie korzysta z oferty popularnej sieciówki. A jak Wam podoba się stylizacja, którą wybrała Magda Mołek?