Magda Gessler znudziła się biznesem gastronomicznym? Już nie pierwszy raz pojawiają się pogłoski o jej rzekomej zmianie profesji! Pani Gessler znowu zaczyna temat zmiany branży i znowu przepowiada, że być może zostanie… projektantką mody? Właśnie to zdradziła w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle. Jesteście zainteresowane?

ZOBACZ: LARA GESSLER WYSZŁA ZA MĄŻ! MAGDA GESSLER: OCZY WILGOTNE MAM DO DZIŚ!

Magda Gessler słynie z ekstrawaganckich, kolorowych stylizacji, które chętnie pokazuje na zdjęciach w mediach społecznościowych. Jej zamiłowanie do strojów zwróciło uwagę jednego z internautów, który zasugerował gospodyni Kuchennych rewolucji karierę blogerki modowej. Gwiazda twierdzi, że mogłaby tak pracować. Gdyby miała więcej wolnego czasu, wolałaby jednak poświęcić się realizacji innych pomysłów zawodowych.

– Zajęłabym się bardziej malarstwem, być może otworzę butik z własną modą. Jest bardzo dużo projektów – mówi Magda Gessler agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

style="overflow:hidden;">Gwiazda TVN z wykształcenia jest malarką – ukończyła Królewską Akademię Sztuk Pięknych św. Ferdynanda w Madrycie. Wyuczony zawód zamieniła jednak na pracę restauratorki oraz prowadzącej programy telewizyjne. Obecnie stara się wrócić do dawnej pasji malarskiej.

– Nocami maluję. Ja nie lubię spać, 3–4 godziny to wszystko – mówi Magda Gessler.

style="overflow:hidden;">Plany otwarcia butiku na razie nie są tak zaawansowane jak pragnienie powrotu do malarstwa. Powoli dojrzewają jednak nie tylko w głowie restauratorki, lecz także jej ewentualnych współpracowników.

– Wszystko razem się zbiera, z niejednym projektantem, z Piotrkiem Sałatą robimy jakiś pomysł, żeby było wesoło i kolorowo w Warszawie na Mokotowskiej – mówi Magda Gessler.

style="overflow:hidden;">ZOBACZ: MAGDA GESSLER DA CÓRCE BARDZO DROGI PREZENT Z OKAZJI ŚLUBU

Co myślicie o jej pomyśle?

Magda Gessler: Otworzę butik z własną modą! [VIDEO]

Magda Gessler: Otworzę butik z własną modą! [VIDEO]

Magda Gessler: Otworzę butik z własną modą! [VIDEO]

Magda Gessler: Otworzę butik z własną modą! [VIDEO]

Magda Gessler: Otworzę butik z własną modą! [VIDEO]