Polska projektantka może być dumna: Jennifer Lopez w jednym z ostatnich wideo ubrana była w garnitur jej projektu. Magda Butrym pochwaliła się tym osiągnięciem na swoim profilu na Facebooku. Jak wygląda w nim Jennifer Lopez?

Blond Bob Jennifer Lopez to piękna inspiracja na jesienną wizytę u fryzjera

Jennifer Lopez w różowym garniturze

Jennifer Lopez jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd na całym świecie. Na co dzień obserwuje ją mnóstwo osób. Fani określają ją jako legendę. Dla wielu jest inspiracją, kobiety uwielbiają jej stylizacje i chętnie podglądają, jakie nowości pojawiają się w jej garderobie. Wraz z upływem czasu gwiazda zaskarbia sobie coraz większą miłość i szacunek fanów. Internauci bardzo często komentują jej posty w social mediach. Wielu paparazzi stara się zrobić jej niekorzystne zdjęcia, dlatego gwiazda stara się zawsze dobierać odpowiednio swoje kreacje oraz makijaż. Tym razem postawiła na projekt polskiej projektantki.

#MorningFace Jennifer Lopez. Internauci zachwyceni nowym selfie gwiazdy

Magda Butrym

Gdy gwiazda tego formatu ubiera się w twój projekt, to z pewnością ogromne wyróżnienie. Właśnie tak musiała to potraktować polska projektantka, która pochwaliła się osiągnięciem na swoim Facebooku. Na zamieszczonym zdjęciu widać Jennifer Lopez w pięknej, różowej marynarce.

„W najnowszym wideo Jennifer Lopez nosi garnitur projektu Magdy Butrym” – brzmi opis zdjęcia.

To nie pierwszy raz, gdy zagraniczna gwiazda wybiera ubrania od Magdy Butrym. Wcześniej zrobiły to Kim Kardashian oraz Beyonce. Komplet, który ma na sobie Jennifer Lopez, wciąż jest dostępny w sklepie internetowym marki i kosztuje 7000 zł. Co myślicie o pięknym komplecie? A może skusicie się na zakup? Naszym zdaniem garnitur prezentuje się fenomenalnie.

Jennifer Lopez wearing Magda Butrym suit in her latest video 🌹

Opublikowany przez Magda Butrym Sobota, 26 września 2020