To była jedna z bardziej kontrowersyjnych wypowiedzi mijającego tygodnia. Przypomnijmy, że Violetta Kołakowska – przed zmianą nazwiska Wioletta Kołek – pokusiła się o wystawienie blogerkom modowym wyjątkowo negatywnej i w najmniejszym stopniu nie będącej obiektywną oceny.

ZOBACZ TEŻ: Viola Kołakowska największą hejterką blogerek modowych?

W rozmowie z Mateuszem Hładkim dla DDTVN w ostrych słowach wyraziła swoją opinię na temat – jak sama to ujęła – reklamowej prostytucji, którą uprawiać mają blogerki…

Najbardziej podirytowała mnie sytuacja, że ktoś wydaje na to ciężkie pieniądze. Ktoś płaci tym dziewczynom… ZA NIC! Jest to trochę taka reklamowa prostytucja – stwierdziła celebrytka.

style="overflow:hidden;">

Ciąg dalszy wypowiedzi pogrążał nie tyle same blogerki, a wypowiadającą się…

Życie na Snapchacie wygląda tak, że ona cały dzień nic innego nie robi tylko się maluje, robi paznokcie, pięknie się ubiera, pokazuje taką treść swojego życia. To ma bardzo duży wpływ na młode jeszcze, jakby dziewicze umysły, na dziewczyny, które szukają swojej drogi w życiu – mówiła Kołakowska.

style="overflow:hidden;">

ZOBACZ TEŻ: Oto pierwsze zdjęcie z bloga Maffashion

Od momentu publikacji wywiadu, media niecierpliwie czekały na komentarze blogerek. O pierwszy tak dobitny pokusiła się Maffashion. Julia odesłała w nim do chyba najpopularniejszego – a na pewno najbardziej zapadającego w pamięć – epizodu aktorskiego w karierze celebrytki… Chodzi oczywiście o fragment filmu Dzień Świra, w który grana przez pannę Kołek Violę postać miała okazję reklamować „Antyprykator”…

Dodajmy, że słowa celebrytki wczoraj na Snapchacie gromki śmiechem skomentowała także Jessica Mercedes Kirschner.

Nic dodać, nic ująć!

Dostałam dziś z 7 telefonów, zapytań odnośnie „głośnego” ostatnio tematu.”[…] żeby te dziewczyny kiedyś nie popadły w…

Opublikowany przez Maffashion na 24 marca 2016

Maffashion w najlepszy sposób odpowiedział Violi Kołakowskiej

Maffashion w najlepszy sposób odpowiedział Violi Kołakowskiej

Maffashion w najlepszy sposób odpowiedział Violi Kołakowskiej

Maffashion w najlepszy sposób odpowiedział Violi Kołakowskiej