Maffashion na swoim Instagramie opublikowała wyjątkowe zdjęcie, na którym możemy zobaczyć ją w zupełnie innej stylizacji niż zazwyczaj. Ostry, rockowy look, nietypowy kolor włosów całkowicie odmieniły influencerkę, która zazwyczaj pokazuje się w o wiele naturalniejszej, bardziej stonowanej odsłonie. Jak się okazało, gwiazda wcieliła się w jedną z postaci Disneya. Wszystko to z okazji polskiej premiery filmu, który od 28 maja możemy oglądać na ekranach kin. Dodatkowo blogerka zdradziła, jaki miała udział w produkcji. Cruella De Mon króluje na ekranach kin!

Maffashion opowiedziała o swoich problemach po porodzie. Ma je większość z nas!

Maffashion jest jedną z najpopularniejszych blogerek modowych

O Maffashion słyszała większość z nas. Julia jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych blogerek modowych, która w internetowej przestrzeni funkcjonuje już od jedenastu lat. Wówczas założyła swojego bloga, który otworzył jej drzwi do kariery. Współpracowała między innymi z „Glamour”, niemiecką edycją „Vogue” i japońskim „Nylonem”. Obecnie zawodowo skupia się na przeróżnej działalności w branży modowej, w tym zarządzeniem własną marką Eppram. Teraz zdecydowała się na nietypową dla swojej działalności pracę. Co wspólnego ma Cruella De Mon i Julia Kuczyńska?

Małgorzata Kożuchowska w świetnej stylizacji. To połączenie klasyki i współczesnych trendów!

Maffashion jako Cruella De Mon

Blogerka stara się ukrywać swoje życie prywatne, za to z chęcią opowiada o swoich sukcesach zawodowych. Uwielbia wstawiać na swojego Instagrama zdjęcia przeróżnych stylizacji. Tym razem zainspirowała się główną postacią filmu „Cruella De Mon”. Przy okazji opowiedziała, co ma wspólnego z kinową produkcją. Będziesz zaskoczona jej rolą?

„Nie ukrywam, że m.in. premiery tego filmu nie mogłam się doczekać. „Cruella” od dziś w kinach w całej Polsce! Specjalnie na tę okazję, z pomocą Klaudii, stworzyłam look inspirowany główną bohaterką graną przez niesamowitą Emme Stone. Jak nam wyszło? Czekam na komentarze. Nieskromnie dodam, ze w wersji dubbingowej filmu będziecie mogli usłyszeć także i mój głos” .

Jak Wam podoba się ta nieco mocniejsza stylizacja Maffashion?