Trudno jest ocenić, która polska blogerka odnosi największe sukcesy. Ostatnio Jessica Mercedes chwaliła się sesją dla magazynu Vogue, dziś Maffashion donosi, że wystąpiła w międzynarodowej kampanii marki Guess.

Czytaj także: TO NAJGORSZE ZDJĘCIE MAFFASHION, JAKIE KIEDYKOLWIEK WIDZIELIŚCIE (FOTO)

Polka w kampanii @guess! 🙌🏼❤💋💪🏼 Moi drodzy ogromnie się cieszę, ze już mogę ogłosić super informacje, z której jestem dumna! Oficjalna globalna kampania GUESS #guessfestival ruszyła! Już od jakiegoś czasu możecie zobaczyć efekty dwu dniowego planu zdjęciowego na stronie GUESS i ich fanpage’u. W kampanii wzięło udział 5 dziewczyn z różnych krajów. Ogromnie się cieszę, że reprezentuje POLSKĘ w tak dużej akcji. Aaaaaaj!

Czytaj także: Maffashion BEZ makijażu na Instagramie. Fani: Masz odwagę!

Maffashion na sesji w Mediolanie wystąpiła u boku blogerek z całego świata prezentując festiwalową kolekcję firmy. Zobaczcie pierwsze zdjęcia, video promujące kolekcję i wywiad z blogerką. Internautów zdziwił nieco fakt, że w wywiadzie Maffashion mówi po Polsku, podczas gdy inne blogerki biegle posługują się językiem angielskim. Jak Waszym zdaniem sprawdziła się w roli modelki i reprezentantki Polski?

Girl power 💕✌🌴 Who’s ready for a full on #GUESSFestival weekend?! #LoveGUESS

Post udostępniony przez GUESS (@guess)

Girl power 💕✌🌴 Who’s ready for a full on #GUESSFestival weekend?! #LoveGUESS

Post udostępniony przez GUESS (@guess)