Tak… Chyba każdej z Was zdarzyło się nie wyjść najlepiej na zdjęciu. Problem zaczyna się wtedy, gdy dostęp do tego typu fotki mają osoby trzecie. Nie da się ukryć, że może to być mało komfortowa sytuacja.

Wiedzą o tym doskonale blogerki modowe. Dziewczyny na swoich blogach i Instagramach prezentują się najczęściej nienagannie. Problemy zaczynają się w momencie, gdy nie odpowiadają same za zdjęcia. O tym, że potrafi to być przykre, przekonała się już nie raz i nie dwa Jessica Mercedes Kirschner.

Cóż… Nie jest tajemnicą, że blogerka nie jest najbardziej fotogeniczna osoba „na ściankach”. O ile na własnych fotografiach prezentuje się nienagannie, o tyle zdjęcia robione przez fotoreporterów nie są dla niej łaskawe. I pół biedy, gdy jej niekorzystne fotki publikują jedynie portale rozrywkowe. Gorzej, gdy robi to… przyjaciółka.

Tak, tym razem to Maffashion oddała Jess wilczą przysługę. Co dokładnie zrobiła Julia? Na swoim instagramowym profilu podzieliła się z fanami zdjęciem z nowojorskiego tygodnia mody, dokładniej z okolic pokazu Victorii Beckham. Obie blogerki miały okazje podziwiać kolekcję projektantki na żywo, nic dziwnego zatem, że na fotce pojawiła się nie tylko Maff, ale i Jessica.

Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie mina i stylizacja drugiej z blogerek. Nie, nie da się powiedzieć, ze wypadła dobrze…

Zobaczcie same…

#streetstyle #ootd #polishsquad after @victoriabeckham 👏🏼 #fashionshow #NYFW #FW17 with @jemerced #maffashioninNYC #vitkac #bezbagazu 🙌🏼

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Julia K. (@maffashion_official)

Maff, Jessica Ci tego nie wybaczy! Oto najgorsze zdjęcie Jess...

Maff, Jessica Ci tego nie wybaczy! Oto najgorsze zdjęcie Jess...