Zapewne słyszałyście już o aferze, która zrobiła się wokół domu mody Dolce&Gabbana. Gwiazdy zaczęły bojkotować projektantów oraz ich markę. Dlaczego?

W skrócie…

W jednym z wywiadów projektanci skrytykowali rodziny tworzone przez homoseksualistów i opowiedzieli się przeciwko adopcjom dzieci przez pary tej samej płci. Największe oburzenie wywołali jednak tym, że za nienaturalne uznali również zapłodnienie in vitro. Domenico Dolce dzieci poczęte tą metodą nazwał „syntetycznymi”.

ZOBACZ TEŻ: GWIAZDY BOJKOTUJĄ DOLCE&GABBANA! DLACZEGO?

Głos w sprawie zabierają po kolei wszystkie gwiazdy. Komentarza nie odmówiła sobie również Madonna, która jeszcze kilka lat temu stała murem za projektantami, a nawet była twarzą ich kolekcji.

Wszystkie dzieci mają duszę niezależnie od tego jak przychodzą na ziemię. W duszy nie ma nic syntetycznego! Jak możemy odepchnąć surogatki i zapłodnienie pozaustrojowe? Każda dusza przybywa, żeby dać nam lekcję. Bóg ma w swoich rękach wszystko, nawet technologię! Jesteśmy aroganccy bo myślimy że człowiek robi wszystko sam. Myśl zanim powiesz – skomentowała.

style="overflow:hidden;">Przeczuwamy, że afera może bardzo negatywnie odbić się na wizerunku marki. Jednak wydaje nam się, że nie ma co łączyć pięknych kolekcji z osobistymi poglądami projektantów.

Lubicie duet Dolce&Gabbana?