W ostatnich tygodniach na tapecie ponownie pojawił się Project Runway. Właśnie ruszyły nagrania do drugiej edycji programu, wyjaśniło się także, kogo z prowadzących i jury zobaczymy w nowym sezonie show. Przypomnijmy, że plotki o odejściu Anji Rubik okazały się nieprawdziwe, niespodzianką jest za to dołączenie do składu sędziowskiego Marcina Tyszki w zastępstwie za Mariusza Przybylskiego.

ZOBACZ TEŻ: Maciej Sieradzky z Project Runway otworzył pierwszy butik!

Teraz do coraz świeższych informacji dołączyły też kolejne sukcesy Macka Sieradzky’ego, finalisty pierwszej edycji. Okazuje się, że jego kariera może nabrać teraz dodatkowego rozpędu! A to za sprawą Joanny Przetakiewicz i jej nowej propozycji.

Jurorka Project Runway zaprosiła młodego projektanta do współpracy nad kolekcją wyjątkowych torebek i plecaków.

Zaproponowałam mu dobry mariaż pomiędzy La Manią a Maćkiem Sieradzkym. Połączymy naszą estetykę i przede wszystkim nasze klientki. (…) Dzięki temu zaprezentujemy się zupełnie nowemu gronu klientek, o to nam również chodzi. Z kolei Maciek zdobędzie kolejne i nowe grono klientek. Myślę, że jest to idealne połączenie sił, możliwości, zdolności – zdradziła projektantka w rozmowie z portalem projectrunway.tvn.pl.

style="overflow:hidden;">Jesteście ciekawe jak wypadnie ta współpraca? My bardzo!
Maciek Sieradzky z będzie projektował z Joanną Przetakiewicz

Maciek Sieradzky będzie projektował z Joanną Przetakiewicz

Maciek Sieradzky z będzie projektował z Joanną Przetakiewicz