Ta sprawą przed kilkoma tygodniami żyła cała polska branża modowa. Maciej Zień stał się głównym bohaterem afery, w której walka toczyła się o jego firmę i dobre imię. Po drugiej stronie staną wspólnik projektanta, który oskarżył go o działanie na niekorzyść spółki.

ZOBACZ TEŻ: Maciej Zień odpowiada na zarzuty spółki Zień

Od pierwszej medialnej przepychanki, do której doszło na facebooku, minęło kilka tygodni. Emocje zdążyły już nieco opaść. Zień uznał zatem, że jest to idealny moment na wywiad. Dla DDTVN projektanta o męża, karierę i aferę przepytał Mateusz Hładki.

Jak się okazuje, Zień w Brazylii nie tylko poświęca czas na projektowanie, ale postanowił także pomóc dzieciom ze slamsów Rio De Janeiro. Uczy je języka angielskiego i udziela im lekcji rysunku.

Dziennikarzowi zdradził także swoje plany związane z aktualnym pobytem w Polsce.

W Brazylii troszeczkę zmieniło się moje życie, zwolniło, ale tak naprawdę głowa zaczęła szybciej pracować, bo przestałem gonić za swym ogonem i powiem, że na pewno chce tam pomieszkać. Chcę spędzić tam trochę czasu, poznać nową kulturę. Ta kultura jest wspaniała, ludzie są uśmiechnięci, zadowoleni. (…)

Teraz przyjechałem zadbać o bezpieczeństwo mojego majątku i za chwile zamierzam tam wrócić, bo tam rozpocząłem już jakiś projekt.

style="overflow:hidden;">Nie oszczędził także kilku wyjątkowo cierpkich słów pod adresem swojego wspólnika…

Moim wspólnikiem jest Józef, jest oszustem. Oszukał mnie wielokrotnie. Ale tą sprawą zajmą się moi prawnicy. I mam nadzieję, że dojdą do jakiegoś porozumienia. Dzieci ze slumsów nie mają co jeść, mam nadzieję, że mój wspólnik może ma dużo pieniędzy…

style="overflow:hidden;">Zapowiada się ostra walka między Zieniem i jego wspólnikiem? Wygląda na to, że tak. Co więcej, może ona być wyjątkowo medialna…

Cały wywiad z projektantem znajdziecie na dziendobry.tvn.pl.

Maciej Zień przerywa milczenie. Mówi pierwszy raz o aferze

Maciej Zień przerywa milczenie. Mówi pierwszy raz o aferze

Maciej Zień przerywa milczenie. Mówi pierwszy raz o aferze

Maciej Zień przerywa milczenie. Mówi pierwszy raz o aferze