Maciej Musiał w jesiennej stylizacji od marki KAZAR!

Maciej Musiał w jesiennej stylizacji od marki KAZAR!

Sztyblety to jeden z najbardziej uniwersalnych fasonów, który doskonale odnajduje się w męskiej garderobie. Te wygodne, wsuwane buty na płaskiej podeszwie zyskują szerokie grono zwolenników. Równie dobrze wyglądają i noszą się z zimowym okryciem wierzchnim, jak i z wiosenną marynarką. Udowodnił to Maciej Musiał, który postawił na masywne sztyblety od znanej, polskiej marki Kazar, zestawiając je z bojówkami i puchową kurtką. Ta stylizacja może być inspiracją dla wielu mężczyzn!

Maciej Musiał w jesiennej stylizacji od marki KAZAR

Maciej Musiał to polski aktor młodego pokolenia, którego kanał w serwisie Instagram śledzi ponad pół miliona osób. Za jego pośrednictwem mężczyzna chętnie dzieli się ze swoimi odbiorcami kadrami z życia codziennego, sukcesami zawodowymi, a także propozycjami stylizacji, obok których nie można przejść obojętnie. Styl Musiała jest bowiem nienachalny, ponadczasowy, a jednocześnie niezwykle efektowny.  Aktor opublikował niedawno fotografię w popularnej w tym sezonie puchowej, czarnej kurtce, spodniach typu bojówki tego samego koloru, a całość uzupełnił masywnymi, skórzanymi sztybletami, które – jak się okazje – świetnie pasują nie tylko do damskich, lecz również męskich propozycji, nadając nawet najprostszej stylizacji wyrazistego charakteru.

Jak udało nam się ustalić, skupiające na sobie uwagę buty to propozycja dla mężczyzn od marki Kazar – od lat niezwykle chętnie wybieranej przez osobowości medialne. Producent słynący z wysokiej jakości obuwia z powodzeniem śledzi światowe trendy, odpowiada na potrzeby klientów i zaskakuje niebanalnymi zestawieniami, nawiązując współpracę ze znanymi ikonami stylu takimi jak Kasia Sokołowska oraz Grzegorz Krychowiak. Sztyblety, które w swojej garderobie posiada Maciej Musiał, pochodzą z najnowszej kolekcji marki zaprezentowanej na sezon jesień-zima 21/22. Są wykonane ze skóry licowej i jak przeczytamy na stronie internetowej, świetnie zgrają się z jeansami, skórzaną kurtką i białą koszulą, a także… z bojówkami, które wybrał Musiał! Sztyblety to bowiem niewątpliwy hit, który już od kilku sezonów króluje na światowych wybiegach, urozmaicając niemalże każdą stylizację – od tych oficjalnych po mniej zobowiązujące!

Więcej informacji na temat propozycji marki Kazar znajduje się na stronie na stronie www.kazar.com.

add-to-favourite-hover
Dodaj do ulubionych
add-to-favourite
Usuń z ulubionych

CZYTAJ TAKŻE

POLECANE DLA CIEBIE