Wiosenno-letni sezon już coraz bliżej, a co za tym idzie czas eksponowania ciała i jego kształtów. Dla części z Was może to być nieco kłopotliwy okres. W końcu w modzie są aktualnie krągłe pupy – nie każda kobieta może się takową pochwalić…

ZOBACZ TEŻ: Jeans w roli głównej – kilkanaście świetnych stylizacji prosto z Fashion Week’ów

Co zrobić w takiej sytuacji? Hmmm… Przede wszystkim zaakceptować! Inna metodą może być sięgnięcie po modowe triki, które optycznie zlikwidują ten problem…

O przygotowanie listy najskuteczniejszych z nich pokusiły się ostatnio redaktorki magazynu Hot Moda. W ich zestawieniu znajdziecie aż 10 modowych porad! Jeśli problem płaskiej pupy to właśnie Wasza zmora, nie możecie obejść się bez tej lektury!

Jakie porady znajdziecie na liście trików?

Po pierwsze – dobre jeansy

Zapomnijcie o tych luźnawych na pupie. Zamiast niedopasowanych fasonów, skupcie się na obcisłych, z domieszka stretchu – nadadzą one kształtu zarówno pośladkom, jak i udom. Ważne są także wykończenia. Stawiajcie na zwężające się nogawki, kieszenie i przetarcia.

Po drugie – Spodnie z wiązaniem i wysokim stanem

Idealnym rozwiązaniem na wiosnę i lato będą spodnie albo spódnica z wysokim stanem i wykończeniem typu paper bag. Fason ten gwarantuje optyczne powiększenie pośladków, szczególnie gdy ubranie wykonane jest ze sztywniejszego materiału, utrzymującego efekt marszczenia.

ZOBACZ TEŻ: Marcowy numer HOT Moda już w sprzedaży!

Po trzecie – Spódnice plisowane i trapezowe

Tak! To wyjątkowo dobra wiadomość dla fanek tak modnych także i w tym roku solejek. Drobne pliski na pewno powiększą optycznie pupę. Podobnie zadziałają połyskujące materiały, z których często wykonane są spódnice o tym fasonie. Płaską pupę dobrze ukryją też falbany i trapezowy krój.

Jakie jeszcze triki przygotowały dla Was redaktorki Hot Moda? Przeczytacie w kwietniowym numerze magazynu! Kupicie go już 10 marca!

Macie problem z płaską pupą? Oto modowe triki, które ją zamaskują

Macie problem z płaską pupą? Oto modowe triki, które ją zamaskują

Macie problem z płaską pupą? Oto modowe triki, które ją zamaskują