Afera wokół „inspirowanych” kreacji Violi Piekut trwa nadal. Temat ten został poruszony także we wczorajszym odcinku programu Agnieszki Szulim „Na językach”. O komentarz poproszono kilku modowych ekspertów, m.in. Joannę Horodyńską. W gronie komentujących podrabianą modę znalazła się także Macademian Girl – co w tym kontekście naprawdę może dziwić.

ZOBACZ TEŻ: Macademian Girl też nosi podróbki?

Trudno zapomnieć, że i blogerce modowej zdarzały się wpadki z „inspirowanymi” kreacjami w tle. Przykładem może być choćby niebiesko-białą stylizacją, którą przed rokiem miała na sobie na pokazie kolekcji Michała Szulca. Sukienka do złudzenia przypominała Valnetino. Ciężko zatem nie posądzić Tamary o lekką hipokryzję, tym bardziej w kontekście sposobu, w jaki wypowiedziała się w programie.

Stylistom też radzę, żeby się trochę obudzili i zwracali uwagę na to, w co te gwiazdy ubierają. Potem jedna czy druga celebrytka zostanie nazwana ikoną stylu. Trudno być ikoną stylu, jeśli nasz styl jest kopią czegoś, co już dawno było wymyśle na Zachodzie – komentowała.

style="overflow:hidden;">Przypomnijmy, że nie byłaby to pierwsza sprzeczna wypowiedź, którą zafundowała odbiorcom blogerka. Podobnie było w przypadku wyjazdu na Fashion Week pod patronatem McDonald’s i reklamowania sieci na swoim blogu…

ZOBACZ TEŻ: Macademian Girl pojechałaby na Fashion Week z McDonald’s…

Równie uprawniona do wypowiadania się w temacie natrętnych „inspiracji” światową modą jest też Charlize Mystery. Karolina regularnie prezentuje stylizacje bliźniaczo podobne do do niektórych wybiegowych zestawów…

Nie trudno złośliwym byłoby tu wydać jednoznaczny wyrok głoszący o hipokryzji blogerek modowych…

Nowy odcinek „Na językach” znajdziecie TUTAJ.

Macademia Girl największą hipokrytką wśród blogerek?

Macademia Girl największą hipokrytką wśród blogerek?

Macademia Girl największą hipokrytką wśród blogerek?

Macademia Girl największą hipokrytką wśród blogerek?
Sukienka z pokazu Valentino