Afery dotyczącej materiału Filipa Chajzera ciąg dalszy.

Dziś w Dzień Dobry TVN pojawiły się Tamara Gonzalez Parea, czyli Macademian Girl i Karolina Gliniecka znana jako Charlize Mystery.

Dziewczyny podzieliły się swoją opinią na temat głośnego, kochanego przez internautów materiału. (Zobaczycie go TUTAJ)

Tamara: Niektórzy odebrali to jako próba zdemaskowania głupoty w środowisku blogerów modowych. Myślę, że tak naprawdę jest to humorystyczny dokument nie przedstawiający prawdziwych blogerów. To nie była modowa impreza wysokiej rangi. Sprzedawano na nią wejściówki, pojawiło się dużo ludzi z ulicy.

Charlize: To nie byli topowi blogerzy, niektóre z pokazanych w materiale osób w ogóle nie były blogerami. Jednak to była podstawowa wiedza, którą powinien znać każdy.

Marcin Prokop zapytał dziewczyn, dlaczego pytane osoby nie przyznały, że zwyczajnie nie znają wymienionych przez Filia projektantów.

Charlize: Myślę, że po prostu wstyd im było przyznać, że nie znają się na modowych nowinkach.

Tamara: Obecnie jest dużo samozwańczych ekspertów. Wiele osób pretenduje do roli blogera modowego, co wymaga tak naprawdę ogromnej wiedzy o świecie mody. Za pięknymi zdjęciami powinna ukrywać się też wiedza. Na blogu potrzebna jest również treść. Wiedzę trzeba cały czas zgłębiać.

Charlize: Poza tym idąc na konkretny pokaz każdy powinien wiedzieć, który projektant prezentuje swoją kreacje.

Trudno nie zgodzić się z tymi sympatycznymi blogerkami!

Macademian Girl i Charlize Mystery o materiale Chajzera

Macademian Girl i Charlize Mystery o materiale Chajzera

Macademian Girl i Charlize Mystery o materiale Chajzera