Efekty współpracy popularnej marki H&M z kolejnym wielkim domem mody – tym razem Marni nareszcie trafiły do sklepów, a co za tym idzie – w sieci już zdążyły pojawić się zdjęcia polskich celebrytek, które wybrały się na premierę tej limitowanej kolekcji.

Wśród sporego grona gwiazd i gwiazdek naszą uwagę przykuła między innymi luźna stylizacja Agnieszki Dygant – aktorka postawiła na komfort, decydując się na dresowe spodnie i ozdobioną ciekawym graficznym motywem koszulkę uszytą z tkaniny z lekkim połyskiem.

Od pasa w górę ta prosta stylizacja wypada zdecydowanie na plus. Choć od kilku sezonów jednym z nieśmiało przebijających się, lansowanych przez kilka marek trendów, jest wprowadzanie dresowych spodni do dziennych stylizacji i łączenie ich z bardziej reprezentacyjnymi elementami garderoby, w tym wypadku wygląda to dość niekorzystnie.

Stylizacji pomogłaby wymiana butów, których fason w połączeniu z obniżonym krokiem w spodniach wizualnie skraca nogi aktorki i zaburza proporcje.

Co sądzicie o tym zestawieniu Agnieszki Dygant? Przekonuje Was trend włączania stricte sportowej odzieży do codziennych stylizacji?

Tutaj znajdziecie więcej zdjęć z premiery kolekcji Marni dla H&M.

Luźna stylizacja Agnieszki Dygant

Luźna stylizacja Agnieszki Dygant

Luźna stylizacja Agnieszki Dygant

Luźna stylizacja Agnieszki Dygant